Korupcijos prevencija

Viešo ir anoniminio informavimo galimybės apie korupcijos pobūdžio nusikalstamas veikas.

Nurodytais adresais ir telefonais gali kreiptis kiekvienas asmuo, manantis ar įtariantis, kad jam neteisėtais, Viešojoje įstaigoje "VšĮ Marijampolės futbolo centre", darbuotojų veiksmais buvo ar yra daromas teisės pažeidimas, susijęs su korupcija, bei dėl Marijampolės futbolo centro darbuotojų netinkamai vykdomų (ar nevykdomų) tiesioginių pareigų.

Kontaktai:

Reda Juočienė, Viešosios įstaigos "VšĮ Marijampolės futbolo centro" direktorė, tel nr. 8 644 28376 (darbo valandomis) el.p. marijampolesfc@gmail.com

Anonimiškai pranešti apie galimus korupcijos atvejus galima specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pateikiant pranešimą apie pažeidimą arba užpildant pranešimo apie pažeidimą STT formą ir pateikti ją el. paštu pazeidimai@stt.lt.  

Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį. Prašome nurodyti savo kontaktinę informaciją ir ar galima su Jumis susisiekti. Dėkojame už pateiktą informaciją.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.