Finaliniame metų regioninių centrų varžybų etape –„Sūduvos“ U-14 komandos atstovas

2021-11-26

Trečiadienį Marijampolėje buvo surengtas finalinis šių metų regioninių centrų varžybų etapas. Jame dalyvavo ir „Marijampolės futbolo centro“ atstovas Armandas Kizelevičius.

Jau kiek anksčiau įkurtuose keturiuose regioniniuose centruose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose) savo sugebėjimus galėjo atskleisti 2008 ir 2009 metais gimę vaikinai, atvykę į treniruotes. Žaidėjams atsiskleisti treniruotėse padėjo projekte dalyvaujantys regioniniai treneriai bei Lietuvos nacionalinių rinktinių treneriai.

O trečiadienį Marijampolėje buvo surengtas finalinis šių metų projekto etapas, kur keturios regionų komandos susirungė tarpusavyje.

„Turėjome finalinį mūsų regioninių centrų varžybų etapą. Šie metai su šiuo projektu mums yra ganėtinai pavykę, nes turėjome ir regionines treniruotes, kas buvo geras susilipdymas. Pasižymėjome žaidėjus, kurie, mūsų manymu, yra perspektyvūs ir ateityje gali papildyti mūsų nacionalines jaunimo komandas“, – renginyje kalbėjo LFF techninio departamento vadybininkas Lukas Artimavičius.

Turnyre apsilankė ir buvęs Lietuvos futbolininkas, dabartinis vaikinų U21 rinktinės vyriausiasis treneris Marius Stankevičius.

„Norisi pasidžiaugti, kad tikrai pamatėme daug nuostabių vaikinų, kurie tikrai moka ir nori žaisti. Nuostabi emocija juos matyti ir tikrai norėtųsi jiems padėkoti. Žinome, ką mes turime, jiems tik reikia suteikti galimybes, kad jie matytų perspektyvą, ateitį“, – sakė treneris.

Šiemet didesnis dėmesys buvo skirtas 2008 m. gimusių žaidėjų grupei, o 2009 m. gimusių žaidėjų grupė turės visus 2022 metus, jog pasirodytų atvirosiose treniruotėse ir Regioninių treniruočių centrų projekte.

Šaltinis: lff.lt

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content