Sekmadienį įvyko tradicinis moterų futbolo turnyras „Miss Futbolistė 2021“

2021-11-15

Marijampolės „Hikvision“ futbolo manieže, rudenišką lapkričio 14-tosios sekmadienį, šurmuliavo daugiau nei 120 moterų. Šią gražią dieną tradiciškai praūžė moterų futbolo turnyras, į kurį sugužėjo 10 komandų iš visos Lietuvos. Jos buvo suskirstytos pogrupiais pagal amžių.

I pogrupis 12 – 25 metų, kuriame žaidė komandos: Vilniaus ,,FK Divos“, ir ,,JL Stars“, Kybartų ,,Sveikata“, Marijampolės ,,MMFK Sūduva“, Mažeikių „Triumfas“.

II pogrupis 26-erių ir vyresnių amžiaus grupė, kurioje žaidė: Utenos FK ,,Juodosׅ“, Kauno FK ,,Kiemas’’, Šiaulių FK ,,Mamukai“, Vievio ,,Fly ladies’’, Klaipėdos ,,Karės.lt’’.

Turnyre buvo varžomasi 7×7 keturiose aikštelėse, vienu metu žaidė 8 komandos. Pagal turnyro nuostatus komandos savo pogrupiuose sužaidė po 4 rungtynes su kiekviena komanda, vienos rungtynės truko 15 min. sužaidus visus mačus išaiškėjo turnyro nugalėtojai.

I pogrupis: III-ąją vietą iškovojo komanda iš Vilniaus ,,JL Stars’’, II-ąją vietą užėmė taip pat vilnietės ,,FK Divos’’, ir I-osios vietos nugalėtoja komanda iš Mažeikių ,,Triumfas“.

II pogrupis: III-ąją vietą iškovojo komanda iš Kauno FK ,,Kiemas’’, II-ąją vietą užėmė komanda iš Šiaulių FK ,,Juodos“, o I-ąją vietą užėmė komanda iš Vievio ,,Fly ladies“.

,,Mis futbolistė 2021“ turnyre tradiciškai moterys buvo apdovanotos įvairiomis dovanomis ir nominacijomis. ,,Miss nominacija“ 2021 tapo šios moterys: Giedrė iš Vilniaus, Indrė iš Šiaulių, Patricija iš Vilniaus, Edita iš Klaipėdos, Gintarė iš Kauno, Diana iš Marijampolės, Agnė iš Vievio, Aušra iš Kybartų, Elinga iš Mažeikių, Laura iš Utenos.

Geriausiomis turnyro žaidėjomis tapo: Lėja Jankauskaitė iš Marijampolės, ir Jelena Kurdeikienė iš Vievio.

Geriausios turnyro vartininkės: Renata iš Vilniaus ,,JL Stars“ komandos ir Indrė iš ,,Fly ladies’’.

Geriausiomis puolėjomis tapo: Diana iš FK ,,Divos“ ir Laura iš FK ,,Juodos“ komandų.

Geriausiomis turnyro gynėjomis tapo: Marija Stasiulytė Iš Mažeikių, ir Ernesta Jakelaitienė iš Kauno.

Apdovanojimais pasirūpino „Marijampolės apskrities futbolo federacija“ ir Mantas Babianskas.

Turnyrą remia: ,,Inspira group“ įkūrėja Šarūnė Petrošiūtė, dalyvių sveikata rūpinosi seselė, Irena Saldūnaitė. Organizatorė už pagalbą turnyre dėkoja, Viktorijai Popierei, Mariui Buividavičiui, Dovydui Lastauskui, Justinui Popierai ir teisėjams.

Tradicinį turnyrą organizavo: „Marijampolės futbolo centras“ ir trenerė Viktorija Svirupskytė.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content