Startuoja registracija į antrąjį „Playmakers“ projekto etapą

2022-03-09

Didelio mergaičių susidomėjimo sulaukęs futbolo projektas „Playmakers“ pradeda antrąjį projekto etapą. 

Kovo 8 dieną pradedama mergaičių registracija į šio projekto antrąjį etapą. Tėvai kviečiami užpildyti nemokamą registraciją į vieną iš 30-ies veikiančių „Playmakers“ centrų. Registracija vyksta iki balandžio 1 d. 

Europoje didelį populiarumą įgijusios „Playmakers“ programos tikslas – į futbolą įtraukti 5–8 metų mergaites, kurios nėra žaidusios futbolo, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Turiningi futbolo užsiėmimai vyksta centruose, kurie įsikūrę bendrojo lavinimo mokyklose ar sporto įstaigose.

Pirmojo etapo projekto užsiėmimai Lietuvoje prasidėjo 2021 m. lapkčio 8 dieną ir vyko iki Naujų metų. Per šį laikotarpį projekte sudalyvavo beveik 700 mergaičių. 

LFF generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus teigimu, „Playmakers“ projektas yra vienas iš svarbių moterų futbolo vystymo projektų. 

„Moterų futbolo vystymas yra viena iš Lietuvos futbolo federacijos strateginių krypčių. Šis projektas padeda į futbolą pritraukti pačias mažiausias, kai jos per žaidimus ir istorija susipažįsta su futbolo ir, tikimės, taip gims meilė šiam žaidimui. Nuo mažų dienų užsimezgęs ryšys su futbolu gali padėti užauginti daugiau futbolininikių Lietuvai“, – teigė E. Stankevičius.  

Nuoroda į registraciją Marijampolėje: https://www.futbolotreniruotes.lt/uefa-playmakers/marijampoles-futbolo-centras-ir-lopselis-darzelis-pasaka

Šaltinis: lff.lt

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content