„Sūduvos“ U-14 bei U-17 ekipos po pertraukos grįžta į vietinius čempionatus

2022-03-03

Sūduvos U-17 ekipa po kiek daugiau nei trijų mėnesių pertraukos grįžta į pavadinimą pakeitusį „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos čempionatą. Marijampoliečiai jau šį šeštadienį išmėgins jėgas su FA „Šiaulių“ bendraamžiais. Tuo tarpu mūsų akademijos U-14 komanda Lietuvos jaunučių čempionate susitiks su Vilniaus BFA.

„Sūduvos“ ir „Šiaulių“ U-17 komandos šiame sezone susitiks jau trečią kartą. Pirmosios dvi akistatos baigėsi identiškais rezultatais. Pirmajame ture „Šiauliai“ namuose 0:2 įveikė marijampoliečius, o spalio 9 dieną „Hikvision“ arenoje tokiu pačiu rezultatu pergalę šventė „Sūduvos“ jaunimas. Šių rungtynių svarba itin didelė ir turnyrinės lentelės atžvalgiu. Marijampoliečiai su 24 taškais žengia penktoje turnyrinės lentelės vietoje, o jiems į nugarą jau kvėpuoja „Šiauliai“, surinkę 21 tašką. Čempionate kol kas užtikrintai pirmauja Vilniaus „Žalgirio“ U-17 komanda su 42 taškais savo sąskaitoje.

Lietuvos jaunučių čempionate Algimanto Dvarecko treniruojamos „Sūduvos“ U-14 ekipos laukia rimtas išbandymas sostinėje. Marijampoliečių kelyje kol kas 5-oje vietoje žengiantis Vilniaus BFA. Šios komandos susitiko dar pirmajame ture, tuomet, „Hikvision“ arenoje stipresni buvo svečiai 0:3. „Sūduvos“ jaunimas kol kas žengia 12-oje turnyrinės lentelės vietoje tarp 15-os komandų.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content