„Sūduvos“ U-15 ekipa iškovojo antrąją pergalę iš eilės

2022-04-04

Dar viena savaitė „Samsung Galaxy Watch“ ir Lietuvos jaunučių čempionate padovanojo teigiamų rezultatų.

Andriaus Larčenkos vadovaujami U-15 komandos futbolininkai namuose net 4:1 sutriuškino svečius iš Gargždų. Marijampoliečiams įvarčius pelnė: Augustas Baltrūnas, Gustas Grigaitis ir dublį pridėjo Adris Simonaitis. U-15 komanda pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą.

„Sūduvos“ U-17 ekipa namuose išlaikė savo vartus „sausus“ bei šventė užtikriną pergalę 2:0 prieš bendraamžius iš Klaipėdos ir turnyro lentelėje šoktelėjo laipteliu aukščiau. Jaunųjų sūduviečių pergalę nulėmė Deivydo Zubavičiaus ir Dovydo Bublio taiklūs smūgiai. Artimiausias rungtynes marijampoliečiai žais tik po savaitės pertraukos, kuomet, namuose sieks pratęsti pergalių seriją rungtynėse su Vilniaus BFA.

Lietuvos jaunučių čempionate, po pertraukos į pirmenybes sugrįžę U-13 komandos atstovai antrajame kėlinyje per 5 minutes pelnė tris įvarčius ir sostinėje 3:1 įveikė vietos „Talentų FA-FK Riterius.“ Tiksliais smūgiais į varžovų vartų tinklą pasižymėjo: Kasparas Naujokaitis, Ignas Dorelaitis ir Justas Vosylius. Tuo tarpu, U-14 komanda Šiauliuose rimčiau aikštės šeimininkams nepasipriešino bei pripažino saulės miesto komandos pranašumą 0:5.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content