T. Burdzilauskas: „Stengiausi, kiek galėjau padėti komandai“

2022-02-13

FK „Sūduva“ tęsia pasiruošimą artėjančiam Optibet A lygos sezonui. Tiek treniruočių procese, tiek visose ketveriose sužaistose draugiškose rungtynėse sūduviečiams padeda ir trys mūsų akademijos U-17 futbolininkai: Tautvydas Burdzilauskas, Simas Venckevičius bei Matas Miškinis.

T.Burdzilauskas po lygiosiomis pasibaigusių rungtynių prieš Gargždų „Bangą“ pasidalino mintimis apie žaidimą „Sūduvoje“, o jaunojo žaidėjo progresą pastebėjo ir treneris Viktoras Basadre.

„Manau, kad sužaidžiau gerai, stengiausi, kiek galėjau padėti komandai. Ji taip pat žaidė gerai“, – pozityviai apie rungtynes atsiliepė futbolininkas.

T.Burdzilauskas per ketverias draugiškas rungtynes save išbandė keliose skirtingose pozicijose, o po rungtynių pripažino, kad jam labiau priimtinesnė krašto gynėjo pozicija. Jaunasis futbolininkas teigė, jog komandoje buvo sutiktas pozityviai ir draugiškai.

T.Burdzilauskas taip pat atstovauja ir „Sūduvos“ U-17 komandai, kurioje vaidina svarbų vaidmenį. Marijampolietis pripažino, kad po rungtynių pagrindinėje komandoje grįžti į „Samsung Galaxy Watch Active“ Elitinės jaunių lygos pirmenybes yra paprasčiau. „Šiek tiek lengviau, palyginus jaunimo ir vyrų futbolą, čia yra didesni greičiai ir didesnis fiziškumas“, – užbaigė futbolininkas.

Jaunojo futbolininko tobulėjimą pastebėjo ir vyriausiasis komandos treneris V.Basadre.

„Jis atliko gerą darbą, nors ir pasitaikė klaidų. Aš jį žinau nuo praeito sezono, antroje komandoje jis žaidė abejose pozicijose. Tai yra geras vaikinas, turintis gerų savybių“, – teigė antrus metus „Sūduvoje“ dirbantis specialistas iš Ispanijos.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais vasario 15d. 18:00 val., kuomet „Hikvision“ futbolo manieže priims svečius „Panevėžio“ futbolininkus. Visiems „Marijampolės futbolo centro“ auklėtiniams patekimas į rungtynes – nemokamas, o bilietus galima įsigyti: www.bilietai.lt.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content