Tėveliams ir pedagogams – specialūs kursai apie futbolo užsiėmimus

2022-01-31

Naujus metus kviečiame pradėti įgijant naujų žinių ir patirčių: išbandyti save ar pasiūlyti kitiems dalyvauti kursuose viename apie vaikų ugdymą ir populiariausio pasaulyje sporto futbolo užsiėmimus.

Kursai skirti ir profesionalams ir pradedantiesiems: ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, tėvams, entuziastams, aktyvistams, kurie nori vykdyti ar prisidėti prie futbolo užsiėmimų su vaikais (iki 12 metų) arba tiesiog nori geriau suprasti kaip tai vyksta, atrasti naujų idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisemti žinių pedagogikos klausimais.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija siūlo du skirtingus kursus pagal žinių lygmenį.

1) Pradedantiesiems siūlome naujuosius „Masinio futbolo lyderio“ kursus.

Ne visi mokytojai, ugdytojai gali ar nori tapti futbolo specialistais ar žinovais, tačiau šie kursai padės sužinoti apie futbolo pradmenis, kaip geriau vaikus įtraukti, sudominti, kaip su jais bendrauti futbolo veiklų metu.

Šis kursas ypatingas tuo, kad jam nereikia specialaus fizinio ar teorinio pasiruošimo, gilesnių žinių apie futbolą.

Kursai susideda iš savarankiško internetinio kurso „Kitas požiūris“ bei vienos dienos grupinio teorinio bei praktinio seminaro. Kursai nekainuoja, po jų įgyjamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Plačiau: https://lff.lt/news/13106/kovo-menesi-pernai-pasiteisinusi-iniciatyva-masinio-futbolo-lyderio-kursas/

2) Pažengusiems, norintiems gilintis, pedagogams siūlome „LFF D licencijos“ kursus.

Juos sudaro 64 valandų programa: savarankiški internetiniai kursai „Kitas požiūris“ ir du papildomi, taip pat du dviejų dienų grupiniai gyvi (kontaktiniai) seminarai ir savarankiškas darbas.

Konsultuojantis su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC) parengtoje programoje didelį dėmesį kreipiame  į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą.

Kursai mokami* (* – „Futboliuko“ dalyviams kompensuojame), pabaigus juos išduodama LFF D licencija (anksčiau vadinta C licencija). Artimiausios kursų grupės kontaktiniai seminarai vyks vasario 18-19  ir balandžio 1-2 d.

Plačiau apie kursus: www.futbolotreniruotes.lt/kursaiInformacija: https://lff.lt/news/13125/lff-d-licencijos-kursu-dalyviams-numatomi-seminarai-vasari-ir-balandi/

Šaltinis: Masinio futbolo asociacija

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content