Algimanto Dvarecko auklėtiniai sezoną baigė ketvirtoje turnyro lentelės vietoje

2023-06-09

„Sūduva“ U-16 0:0 (pen. 3:2) Vilnius Football Academy U-16

Andriaus Larčenkos auklėtiniai taškų kraitį papildė dar dviem taškais. Marijampolės futbolo arenos aikštyne vykusiose rungtynėse pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis, o baudinių serijoje komandą gelbėjo ir prie sūduviečių pergalės ženkliai prisidėjo vartininkas Gustas Žukauskas. Marijampoliečiai nepralaimi jau penkerių rungtynių iš eilės ir sezoną pozityvia gaida sieks užbaigti šeštadienį namuose rungtynėse su Talentų FA-FK „Riteriais“.

„Sūduva“ U-14 0:0 (pen. 0:3) Vilniaus BFA U-14

Dar vienerios rungtynės, kuriose prireikė 11 metrų baudinių serijos. Turnyro lentelės lyderiai į Marijampolę atvyko su aiškiu tikslu – iškovoti bent tašką bei užsitikrinti čempionų titulą. Svečiams būtent tai padaryti ir pavyko. Baudinių serijoje tiksliau smūgiavo vilniečiai ir iškovojo du taškus, o marijampoliečiai liko su vienu. Sezoną Algimanto Dvarecko auklėtiniai baigė ketvirtoje turnyro lentelės vietoje.

VJFM „Fortūna“ U-15 5:1 „Sūduva“ U-15

LVJUFA Pirmos lygos U-15 čempionato finiše skaudus marijampoliečių pralaimėjimas. Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo – Nojus Liutkevičius 20-ąją rungtynių minutę išvedė svečius į priekį, tačiau vėliau „Fortūna“ atsakė net penkiais tiksliais smūgiais. Didžiąją sezono dalį antroje vietoje žengę Andriaus Larčenkos auklėtiniai visgi nukrito į trečiąją turnyro lentelės vietą.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content