Korupcijos prevencija

 

Nurodytais adresais ir telefonais gali kreiptis kiekvienas asmuo, manantis ar įtariantis, kad jam neteisėtais, Viešojoje įstaigoje „VšĮ Marijampolės futbolo centre“, darbuotojų veiksmais buvo ar yra daromas teisės pažeidimas, susijęs su korupcija, bei dėl Marijampolės futbolo centro darbuotojų netinkamai vykdomų (ar nevykdomų) tiesioginių pareigų.

Kontaktai:

 Tlf. Nr.: 8 343 91065 el.p.:  marijampolesfc@gmail.com

Anonimiškai pranešti apie galimus korupcijos atvejus galima Specialiųjų tyrimų tarnybai visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5)  266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5)  266 3307.

Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį. Prašome nurodyti savo kontaktinę informaciją ir ar galima su Jumis susisiekti. Dėkojame už pateiktą informaciją.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

 

Skip to content