A. Larčenkos ir A. Dvarecko treniruojami futbolininkai įsirašė dar po vieną pergalę

2023-05-06

FA „Šiauliai“ U-18 3:0 „Sūduva“ U-18

Marijampoliečiai Saulės mieste sugėrė tris šiauliečių smūgius ir patyrė skaudų pralaimėjimą. „Gytarių“ stadione vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį, o antrajame pridėjo dar du tikslius smūgius bei šventė užtikrintą pergalę. Kitas rungtynes mūsų akademijos vyriausieji žais trečiadienį namuose su „Garliavos“ ekipa.

„Vilnius Football Academy“ U-16 2:5 „Sūduva“ U-16

Mūsų akademijos šešiolikmečiai Vilniuje penkis kartus siuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą bei šventė puikią pergalę. Dominykas Cimbleris jau pirmajame kėlinyje pasižymėjo dubliu, o aikštės šeimininkų vartininkas buvo nubaustas raudona kortele. Antroje susitikimo pusėje dublį pridėjo ir Pijus Bičkauskas, o tašką rungtynėse padėjo Gustas Grigaitis.

„Sūduva“ U-15 5:0 „Dainava“ B U-15

Dar vieną triuškinančią pergalę šventė Andriaus Larčenkos treniruojama U-15 ekipa. Komandos kapitonas Armandas Kizelevičius varžovus nubaudė hat-trick’u, po įvartį pridėjo Simonas Ciesiūnas ir Nojus Liutkevičius. Turnyro lentelėje niekas iš esmės nepasikeitė. Sūduviečiai ir toliau dalinasi lyderio poziciją su „Kauno Žalgirio“ FA.

„Sūduva“ U-14 1:0 „Kauno Žalgirio“ FA U-14

Algimanto Dvarecko auklėtiniai sustirpino galimybes kovoje dėl pirmojo trejeto. 55-ąją susitikimo minutę Gustas Grigaitis pelnė, kaip laikas vėliau parodė, vienintelį ir pergalingą rungtynių įvartį rungtynėse su turnyro lentelės kaimynais. Marijampoliečiai tarp 12-os komandų ir toliau lieka trečioje turnyro lentelės vietoje.

„Sūduva“ U-13 3:1 „Nevėžis“ U-13

Jaunieji sūduviečiai iškovojo pirmąją pergalę LVJUFA Pirmos lygos U-13 čempionate. Nugalėtojams įvarčius pelnė Dominykas Macenka ir Maksim Lukas Maskovka, o „Nevėžio“ gretose kamuolį į savus vartus nukreipė Jonas Petkevičius. Marijampoliečiai po devynių sužaistų rungtynių turi 5 taškus savo kraityje.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content