Ignas Skamarakas apie debiutą „Optibet A lygoje“: „Tai buvo fantastinis jausmas“

2023-02-14

Ignui Skamarakui praėjusių metų pabaiga bei šių pradžia įsimins dar ilgam. Šešiolikmetis futbolininkas lapkričio 23–ąją debiutavo „Optibet A lygos“ rungtynėse su Telšių „Džiugu“, o po kiek daugiau nei savaitės buvo pripažintas geriausiai besiginančiu „Samsung Galaxy Watch“ EJL U–18 pirmojo rato futbolininku.

Šio sezono pasirengimo cikle marijampolietis lieja prakaitą su pagrindine „Sūduvos“ komanda, o į aikštę žengė visuose kontroliniuose susitikimuose. Būtent po pastarųjų pergalingų rungtynių su „Daugavpils“ ekipa ir pakalbinome jaunąjį futbolininką.

„Tai buvo įdomios ir atkaklios rungtynės. Pirmajame kėlinyje matėme pakankamai intensyvų futbolą, patys sukūrėme nemažai progų, o vėliau pelnėme ir įvartį. Antrajame kėlinyje, kai aikštėje pasirodė daugiau jaunimo, kiek labiau atsitraukėme ir svarbu, kad išsaugojome teigiamą rezultatą“, – teigė marijampolietis.

„Sūduvos“ komanda jau beveik mėnesį ruošiasi naujam sezonui, o I. Skamarakas džiaugiasi galimybe treniruotis bei žaisti su vyresniais komandos draugais.

„Man tai itin svarbu, nes kiekvieną dieną iš jų gaunu daug patarimų, o kartais ir pastabų, bet, žinoma, man tai leidžia tobulėti“, – apie naudingą patirtį kalbėjo I. Skamarakas.

Paskutinysis 2022 metų „Optibet A lygos“ turas jaunajam marijampoliečiui įsimins dar ilgam, nes būtent tada I. Skamarakas žengė pirmuosius žingsnius aukščiausiame Lietuvos futbolo lygyje.

„Tai buvo tiesiog fantastinis jausmas, nesitikėjau, tokios galimybės, bet džiugu, kad treneris parodė pasitikėjimą ir išleido pažaisti“, – apie debiutą „Optibet A lygoje“ kalbėjo šešiolikmetis futbolininkas.  

Tuo tarpu gruodžio mėnesį I. Skamarakas buvo pripažintas ir geriausiai besiginančiu „Samsung Galaxy Watch“ EJL U–18 pirmojo rato futbolininku, tiesa, pats futbolininkas pripažįsta, kad tokio įvertinimo nesitikėjo.

„Išties nesitikėjau, galvojau, kad prizas atiteks kažkam kitam, bet tai mane labai maloniai nustebino“, – džiaugsmo neslėpė mūsų akademijos auklėtinis I. Skamarakas.

Tiek Ignas, tiek ir visa „Sūduvos“ komanda jūsų palaikymo lauks artėjančiame 2023 metų sezone. Kviečiame įsigyti abonementą ir būti kartu su komanda visus metus. Nuoroda: https://bit.ly/3YDnz3o

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content