Lietuvos jaunučių čempionate tiek U-14, tiek U-13 komandos papildė savo taškų sąskaitą

2022-05-11

Mūsų akademijos U-14 bei U-13 ekipos toliau tęsia kovas Lietuvos jaunučių čempionate.

Algimanto Dvarecko vadovaujama „Sūduvos“ U-14 ekipa užtikrinai 2:0 įveikė FA „Dainavos“ bendraamžius. „Hikvision“ futbolo manieže į svečių vartus kamuolį nukreipė Nojus Liutkevičius ir Ignas Dorelaitis. Marijampoliečiai įsirašė 3 taškus į savo sąskaitą ir toliau lieka turnyro lentelės viduryje. Kitas rungtynes jaunimas žais jau šį sekmadienį Gargžduose.

Dar atkaklesnė kova vyko sekmadienį. Mūsų akademijos U-13 jaunimas priėmė Vilniaus „Žalgirį“. Pirmajame kėlinyje nė viena komanda neturėjo ryškesnės persvaros, o štai antrojo kėlinio pradžioje marijampoliečiai turėjo puikią progą, tiesa, kamuolį nuo vartų linijos išmušė vilniečių gynėjas. Tuomet išsipildė nerašyta futbolo taisyklė – „neįmuši tu – įmuš tau“ ir jau po kelių akimirkų žalgirietis išvedė savo komandą į priekį. „Sūduvos“ jaunimas per likusį laiką visiškai perėmė iniciatyvą bei po Simono Ciesiūno įvarčio rezultatą išlygino. Komandos keliavo į baudinių seriją, o ten sėkmė labiau šypsojosi svečiams. Jie į savo sąskaitą įsirašė 2 taškus, o marijampoliečiai savo taupyklę papildė vienu ir turnyro lentelėje vis dar yra treti.