Savaitės rungtynių apžvalgoje: saldžios pergalės, skaudūs pralaimėjimai ir intriguojanti baudinių serija

2023-03-30

FA „Panevėžys“ U-18 4:1 „Sūduva“ U-18

Vyriausi mūsų mūsų akademijos auklėtiniai 16–ajame ture patyrė skaudžią nesėkmę. Panevėžiečiai keturis kartus nuginklavo Roką Pačėsą ir, nors Vilius Vosylius rungtynių pabaigoje pelnė paguodos įvartį, tačiau jis nei žaidėjams, nei treneriams nuotaikos nepataisė. Į pergalių kelią sieksime sugrįžti jau šeštadienį namų arenoje, tačiau lengva nebus – atvyksta „Kauno Žalgiris“.

„Kauno Žalgiris“ U-16 0:3 „Sūduva“ U-16

Šešiolikmečiai savaitės viduryje patyrė pralaimėjimą namuose Klaipėdos FM ekipai, tačiau jau šeštadienį su trenksmu reabilitavosi Kaune. Pijus Bičkauskas pelnė du įvarčius, dar vieną pridėjo Vakaris Uleckas, o kauniečiai priešnuodžių prieš marijampoliečių gynybą nerado iki pat rungtynių pabaigos. Balandžio pirmąją tikslas paprastas: pratęsti pergalių seriją iki dviejų ir iškovoti tris taškus, varžovas – TFA „Riteriai“.

„Vidzgiris“ U-15 0:5 „Sūduva“ U-15

LVJUFA Pirmos lygos U-15 čempionato 12–ajame ture „Sūduvos“ jaunimas sutriuškino „Vidzgirio“ futbolininkus. Nojus Liutkevičius pelnė vieną įvartį, o po dublį pridėjo Herkus Zubrickas ir Armandas Kizelevičius. Marijampoliečiai sužaidė jau 12 rungtynių ir užtikrintai žengia antroje vietoje bei tik dviem taškais atsilieka nuo turnyro lentelės lyderių „Kauno Žalgirio“ bendraamžių.

„Sūduva“ U-14 1:1 (pen. 8:9) Klaipėdos FM

Tikra drama Marijampolės manieže vyko sekmadienį. Mūsų jaunimas, žengiantis ketvirtoje vietoje, susitiko su laipteliu aukščiau esančiais klaipėdiečiais. Simonas Ciesiūnas antrajame kėlinyje rezultatą išlygino ir pasiuntė komandas į 11 metrų baudinių seriją. Čia išvydome net 17 tikslių smūgių, visgi pergalę į uostamiestį parsivežė svečiai ir sąskaitą papildė dviem taškais, mūsų jaunimą palikdami su vienu.

„Sūduva“ U-13 1:4 „Marijampolės City“ U-13

Į kovas savo čempionate grįžo ir trylikamečiai, tiesa, ne pačiu geriausiu būdu. Mykolas Šnekutis dar 22–ąją minutę išvedė komandą į priekį, tačiau nei persvaros išlaikyti, nei taškų taupyklės papildyti nepavyko.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content