„Sūduvos“ U-15 ekipa įvarčių lenktynėse įveikė „Garliavos“ bendraamžius

2024-10-08

„Sūduva“ U-18 0:3 Vilniaus BFA U-18

Žaidimo ir toliau nerandantys marijampoliečiai patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę. Jau pati susitikimo pradžia nieko nežadėjo – sūduviečiai prarado kamuolį visai šalia savųjų vartų ir už tai buvo nubausti. Vėliau žaidimas išsilygino, o Aurimas Mykolaitis smūgiavo į vartų virpstą, pirmasis prie kamuolio suskubo Kasparas Jurgelaitis, bet jo šūvį atrėmė vartininkas. Antrojo kėlinio viduryje vilniečiai persvarą padvigubino. Negana to po kelių minučių K. Jurgelaitis prieš save išvydo raudoną kortelę bei buvo išvarytas iš aikštės. Susitikimo pabaigoje tašką padėjo Vilniaus BFA futbolininkas Rapolas Pikelis. Andriaus Larčenkos auklėtiniai po 9 rungtynių turi vos 4 taškus ir žengia paskutinėje turnyro lentelės vietoje.

„Sūduva“ U-16 1:2 Vilniaus BFA U-16

Algimanto Dvarecko treniruojami vaikinai metė rimtą iššūkį vieniems iš čempionato favoritų. 27-ąją minutę Kristupas Kupstas atliko puikų smūgį iš toli ir išvedė ekipą į priekį. Vieno įvarčio pranašumu sūduviečiai džiaugėsi iki 55-osios minutės, kai į Tito Jurkiūno ginamus vartus buvo skirtas, o vėliau ir realizuotas 11 metrų baudinys. Po dar 13 minučių vilniečiai pelnė antrąjį įvartį bei taip iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės. „Sūduvos“ U-16 komanda per 8 turus sąskaitoje turi 9 taškus bei yra aštunti.

„Garliava“ U-16 3:4 „Sūduva“ U-16

Vieninteliai praėjusį savaitgalį pergale pasidžiaugti galėjo mūsų akademijos penkiolikmečiai. Atkakliose rungtynėse ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda, tačiau galiausiai keturių marijampoliečių įvarčių užteko. Laurynas Zingertas pirmajame kėlinyje dukart išvedė komandą į priekį (1:0, 2:1). 73-iąją minutę komandą nuo pralaimėjimo gelbėjo Tajus Rainys (3:3), o pačioje susitikimo pabaigoje ekipą į euforiją pasiuntė pergalingą įvartį pelnęs Mykolas Šnekutis. Pirmos lygos pirmenybėse rungtyniaujantys marijampoliečiai per 6 susitikimus surinkę 16 taškų bei užlipę ant antrojo laiptelio turnyro lentelėje.