„Sūduvos“ U-15 iškovojo du taškus sostinėje

2023-09-07

Vilniaus BFA U-15 1:1 (pen. 4:5) „Sūduva“ U-15

Susitikimas Vilniuje prasidėjo pagal aikštės šeimininkų planą – jau šeštąją minutę sostinės ekipa išsiveržė į priekį. Pasiųsti į nokdauną marijampoliečiai nesutriko ir jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje Simono Ciesiūno tikslus smūgis leido išlyginti rezultatą. Per pagrindinį laiką daugiau komandoms pasižymėti nepavyko, o visas veiksmas kėlėsi į baudinių seriją. Čia jaunieji sūduviečiai neklydo ir į Marijampolę parsivežė du taškus. Kitas susitikimas jau šeštadienį namuose su „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos ekipa.

TFA „Riteriai“ U-18 1:1 (pen. 4:3) „Sūduva“ U-18

Dar vienerios rungtynės Vilniuje per pagrindinį laiką baigėsi identišku rezultatu tik čia pirmieji pasižymėjo Andriaus Larčenkos auklėtiniai. Standartinės padėties metu be priežiūros liko ir tiksliu smūgiu galva kamuolį į vartų tinklą nukreipė Aurimas Mykolaitis. Prieš pat pertrauką vilniečiai rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje ne kartą komandą puikiai gelbėjo vartininkas Gustas Žukauskas, o patiems sūduviečiams galutinėje atakos fazėje tikslumo trūkdavo. Baudinių loterijoje G. Žukauskas vieną varžovų smūgį atrėmė, tačiau to pergalei neužteko. Aštuoniolikmečiai jau šeštadienį išmėgins jėgas su FA „Tauro“ vienuolike. 11 valandą susitinkame aikštyne.

„Sūduva“ U-14 1:0 Utenos „Utenis“ U-14

Svarbią pergalę iškovojo Algimanto Dvarecko auklėtiniai. Svečiai pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo galimybę išsiveržti į priekį, tačiau nuo 11 metrų žymos marijampoliečių vartininko Tito Jurkiūno pramušti nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje pirmąjį ir kaip laikas parodė vienintelį rungtynių įvartį pelnė Lukas Maksimas Maskovka. „Sūduvos“ U-14 komanda su septyniais taškais rikiuojasi antroje vietoje.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content