„Sūduvos“ U-16 ekipa sezoną užbaigė dramatiška pergale po baudinių serijos

2023-06-16

„Samsung Galaxy Watch“ EJL U-16 čempionato finiše marijampoliečiai išgyveno dar vieną dramą.

Atkakliose rungtynėse Dominykas Solncevas pirmojo kėlinio viduryje išvedė svečius į priekį, o rezultatą tolimu smūgiu dar pirmajame kėlinyje išlygino Aurimas Mykolaitis.

Antrąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo „Riteriai“, o D. Solncevas pridėjo dar vieną įvartį. Sūduviečiai vėliau perėmė iniciatyvą, pradėjo kurti pavojingus momentus ir galiausiai komandos kapitonas Matas Alkimavičius standartinės situacijos metu rezultatą išlygino.

Baudinių serijoje tikslesni buvo marijampoliečiai – vieną „Riterių“ smūgį atrėmė vartininkas Gustas Žukauskas, kitą pats svečių futbolininkas siuntė pro šalį.

Komandos čempionate sužaidė 2 ratus, o vėliau pirmenybės skilo į 1-6 ir 7-10 vietas. Marijampoliečiai pateko tarp žemesnes vietas užėmusių komandų, tačiau sezoną Andriaus Larčenkos auklėtiniai užbaigė pozityvia nata – šešiomis nepralaimėtomis rungtynėmis iš eilės, 29 taškais sąskaitoje ir tarp keturių komandų liko pirmi