„Sūduvos“ U-17 rungtynės pažymėtos trimis raudonomis kortelėmis bei nesėkme namuose

2022-04-25

„Samsung Galaxy Watch“ čempionate – mūsų akademijos U-15 ir U-17 komandų pralaimėjimai.

Andriaus Larčenkos treniruojama „Sūduvos“ U-15 ekipa rungtynes pradėjo itin nesėkmingai. „Kauno Žalgirio“ FA pirmajame kėlinyje pelnė 2 įvarčius ir sukūrė dar nemažai progų pasižymėti. Marijampoliečiai prabudo tik antrajame kėlinyje, kuriame Kasparas Jurgelaitis ir Nojus Liutkevičius dukart švelnino rezultatą, tačiau galiausiai pergalę 2:3 šventė kauniečiai. „Sūduvos“ U-15 futbolininkų jau rytoj laukia dvikova su turnyrinės lentelės autsaideriais Gargždų „Bangos“ futbolininkais.

Kitame šeštadienio susitikime tarp „Sūduvos“ U-17 ir FA „Panevėžio“ bendraamžių aistrų tikrai netrūko, o rungtynėse buvo parodytos net 3 raudonos kortelės. Vos su 11 futbolininkų į Marijampolę atvykę svečiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir pelnė 2 įvarčius be atsako. Kėlinio pabaigoje po Mato Miškinio smūgio pirmasis prie kamuolio suskubo Vilius Vosylius bei sušvelnino rezultatą 1:2. Antrajame kėlinyje marijampoliečiai dar daugiau laiko kontroliavo kamuolį. 72-ąją minutę raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą išvydo FA „Panevėžio“ vidurio gynėjas Ignas Mažeikis. Po jos „Sūduvos“ jaunimas dar labiau perėmė iniciatyvą ir didino spaudimą aikštėje. Tiesa, 85-ąją minutę jėgos išsilygino, kuomet antrąją geltoną kortelę užsidirbo Arnas Sikorskis. Jau po keturių minučių panevėžiečių gretos dar labiau išretėjo – po A. Vosyliaus pražangos „Panevėžys“ liko devyniese. Per likusį laiką marijampoliečiai visais būdais bandė lyginti rezultatą, o į svečių baudos aikštelę keliavo ir „Sūduvos“ U-17 vartininkas Rokas Pačėsa. Visgi pasižymėti nepavyko, o „Sūduvos“ jaunimui tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.