„Sūduvos“ U-18 ekipa dramatiškose rungtynėse palaužė „Kauno Žalgirį“

2023-11-14

„Sūduva“ U-18 2:1 „Kauno Žalgiris“ U-18

Penktadienį įvyko dramatiškos, tačiau galiausiai pergalingos Andriaus Larčenos auklėtinių rungtynės. Susitikimą sėkmingiau pradėjo kauniečiai – puikios kombinacijos metu kamuolys atsidūrė Gusto Žukausko ginamų vartų tinkle. Pirmojo kėlinio antroje pusėje dėl traumos aikštę paliko Vakaris Uleckas. Tiesa, marijampoliečiai ir toliau nepasidavė – Aurimas Mykolaitis perdavė kamuolį Kasparui Jurgelaičiui ir šis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Jau per arbitro kompensuotą laiką tas pats K. Jurgelaitis surengė įsūdingą solo reidą bei išvedė komandą į priekį 2:1. Antrajame kėlinyje sūduviečiai atidavė daugybę jėgų gynyboje, komandą ne kartą gelbėjo G. Žukauskas ir padėjo iškovoti sunkią pergalę. Kitos rungtynės – Kaune prieš dviem laipteliais žemiau esančią „Hegelmann“.

„Sūduva“ U-15 0:1 FA „Šiauliai“ U-15

Algimano Dvarecko auklėtiniai patyrė pralaimėjimą prieš FA „Šiauliai“ ekipą. Svečiai į priekį išsiveržė jau 12-ąją rungtynių minutę, o per likusią pirmojo kėlinio dalį turėjo dar kelias progas persvarą padvigubinti. Antrojo kėlinio antroje pusėje iniciatyvą perėmė marijampoliečiai – pavojingai greta virpsto smūgiavo Kristupas Kupstas, Simonas Ciesiūnas ir Gustas Luckus grasino tolimais smūgiais, tačiau pralaužti nuo 75 min. mažumoje žaidusių šiauliečių gynybos nepavyko. Jaunimas jau šeštadienį keliaus į sostinę bei žais prieš VFA.

„Ataka“ U-14 3:1 „Sūduva“ U-14

Keturiolikmečiams rungtynės sostinėje nesusiklostė. Marijampoliečiai du įvarčius praleido jau per pirmąsias 10 minučių. Antrajame kėlinyje rezultatą nuo 11 metrų žymos sušvelnino Mykolas Šnekutis, tačiau rungtynes uždarė trečiasis varžovų įvartis. Jaunimas į žiemos pertrauką iškeliauja būdami trečioje turnyro lentelės vietoje.