„Sūduvos“ U-18 vaikinai antrą savaitę iš eilės gelbėjosi rungtynių pabaigoje

2024-10-22

„Sūduva“ U-16 2:4 Klaipėdos FM U-16

Rezultatyviose ir progų kupinose rungtynėse marijampoliečiai nusileido vieniems lygos lyderių. Aikštės šeimininkai gerokai aktyviau pradėjo susitikimą ir turėjo tris geras progas – Nedas Botyrius iššoko vienas prieš vartininką, Ignas Dorelaitis galva į vartus nepataikė, o Simono Ciesiūno smūgiuotą kamuolį pagavo vartininkas. Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau pirmasis žodį šiose rungtynėse tarė Domas Dzemyda tolimu smūgiu išvedęs komandą į priekį. Klaipėdiečiai visai nesutriko ir po kelių akimirkų rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje ir persvėrė. 66-ąją minutę dar kartą šiame susitikime pusiausvyrą atstatė Ignas Pelenis (2:2). Tiesa, vėliau uostamiesčio ekipos futbolininkai pelnė dar du įvarčius be atsako ir namo išsivežė visus 3 taškus.

„Sūduva“ U-18 2:2 (pen. 1:2) Klaipėdos FM U-18

„Sūduvos“ U-18 vaikinai antrą savaitę iš eilės gelbėjosi pačioje susitikimo pabaigoje, tiesa, šįkart baudinių serija sėkmingiau susiklostė varžovams. Jau pačioje susitikimo pradžioje Kristupas Kupstas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio bei išvedė komandą į priekį. Klaipėdiečiai dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino, o antrajame jį dar ir persvėrė. Antrosios susitikimo dalies pabaigoje, tiksint arbitro kompensuotam laikui puikų smūgį iš toli atliko Jokūbas Šulcius bei atstatė pusiausvyrą rungtynėse 2-2. Baudinių serijoje visgi sėkmingiau pasirodė svečiai ir iškovojo 2 taškus, sūduviečius palikdami su 1.

„Vilnius Football Academy“ U-14 2:2 (pen. 3:1) „Sūduva“ U-14

Apmaudžiai pergalę iš rankų Vilniuje paleido U-14 ekipa. Algimanto Dvarecko auklėtiniai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir pelnė 2 greitus įvarčius. Kai jau atrodė, kad liko tik sėkmingai užbaigti rungtynes, antroje susitikimo dalyje vilniečiai per porą minučių pelnė 2 įvarčius bei rezultatą išlygino. Baudinių serijoje dauguma sūduviečių smūgių skriejo pro šalį, o tikslesni buvę sostinės atstovai iškovojo 2 taškus.

„Sūduva“ U-15 22:1 „Žalgiris B“ U-15

Dominavę „Sūduvos“ U-15 jaunuoliai iškovojo didžiausią pergalę šiame sezone. 9 įvarčius pelnė Mykolas Šnekutis, po tris pridėjo Tajus Rainys, Laurynas Zingertas ir Radvilas Kučinskas, o po vieną kartą į svečių vartus kamuolį nukreipė Kajus Kubilius, Ugnius Dargužas bei Maksimas Maskovka.