Vilniuje – nuostabus marijampoliečių sugrįžimas

2024-10-18

„TransInvest“ U-18 3:3 (pen. 3:4) „Sūduva“ U-18

Įspūdingose rungtynėse marijampoliečiai iškovojo pergalę po baudinių serijos. Pirmasis kėlinys vaikinams visiškai nesusiklostė, o likus mažiau nei pusvalandžiui iki rungtynių pabaigos rezultatas dar buvo 0:3. Tada prasidėjo nuostabus sūduviečių sugrįžimas – 64-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Armandas Kizelevičius. Pačioje susitikimo pabaigoje atrodė, kad aikštės šeimininkams liko tik ramiai užbaigti rungtynes, bet marijampoliečiai nepasidavė ir tiksint 90-ajai rungtynių minutei pelnė dar du įvarčius be atsako bei rezultatą išlygino. Dublį šiame susitikime pelnė A. Kizelevičius, o lemtingą žodį rungtynėse tarė Matas Alkimavičius. Baudinių serijoje tikslesni buvo Andriaus Larčenkos auklėtiniai, kurie ir šventė pergalę. Aštuoniolikmečiai jau rytoj nuo 15 val. priims Klaipėdos FM ekipą.

„Geležinis Vilkas“ U-16 1:3 „Sūduva“ U-16

Dar vieneriose rungtynėse Vilniuje marijampoliečiams pavyko pademonstruoti charakterį ir iškovoti pergalę. Aikštės šeimininkai jau susitikimo pradžioje užtiko marijampoliečius nepasiruošusius ir išsiveržė į priekį. Išlyginamojo įvarčio teko laukti lygiai valandą – 64-ąją minutę pusiausvyrą atstatė Kristupas Kupstas. Po dar devynių minučių sūduvietis įformino dublį. Tašką sostinėje padėjo nuo gynėjų pabėgęs ir kamuolį į vartus pasiuntęs Simonas Ciesiūnas. Algimanto Dvarecko auklėtiniai taip pat rytoj lauks Klaipėdos FM ekipos pasipriešinimo.

„Sūduva“ U-14 1:3 FA „Riteriai“ U-14

Žaidimo ir toliau nerandantys „Sūduvos“ U-14 jaunuoliai patyrė dar vieną nesėkmę. Pirmieji į priekį išsiveržė sostinės atstovai, tačiau Faustas Mirijauskas antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino. Tiesa, „Riteriai“ sugebėjo perlaužti rungtynes ir pelnę dar du įvarčius į Vilnių iškeliavo su trimis taškais.