Akademijos auklėtiniai futbolo aikštėse ir vėl skynė vien pergales

2023-10-03

„Sūduva“ U-18 2:1 „Garliava“ U-18

Susitikimas sėkmingiau prasidėjo „Garliavos“ ekipai – jau trečiąją rungtynių minutę svečiai pasiuntė kamuolį į marijampoliečių vartų tinklą. Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino, o pabaigoje – įvartį į rūbinę, žaibiškos kontratakos metu, pelnė Pijus Bičkauskas. Antrosios rungtynių dalies pradžioje ir vėl aktyvesni buvo „Garliavos“ futbolininkai, tiesa, šįkart komandą gelbėjo vartininkas Gustas Žukauskas. 72-ąją mačo minutę dar vieną greitą ataką surengė Andriaus Larčenkos auklėtiniai bei pelnė antrą, o kaip vėliau paaiškėjo ir pergalingą rungtynių įvartį. Sėkmingą seriją U-18 komanda sieks pratęsti jau šeštadienį susitikime su „Žalgiriu“.

„Sūduva“ U-15 7:0 „Atmosfera“ U-15

Algimanto Dvarecko auklėtiniai svečiams iš Mažeikių nepaliko jokių šansų. Rungtynes marijampoliečiai pradėjo dviem greitais Gusto Luckaus ir Normanto Dumčiaus įvarčiais. Vėliau varžovų ekipos futbolininkui buvo parodyta ir raudona kortelė. Tai dar labiau palengvino sūduviečių gyvenimą, o dar du įvarčius pridėjo Gustas Luckus, po vieną – Domas Dzemyda, Kasparas Naujokaitis, Kristupas Kupstas. Kaip ir U-18 ekipa, penkiolikmečiai šeštadienį keliaus į Vilnių bei žais su „Žalgiriu“.

„Fortūna“ U-16 2:3 „Sūduva“ U-16

Dar vieną pergalę atkakliose rungtynėse pasiekė U-16 komandos futbolininkai. Pirmajame kėlinyje marijampoliečiai užtikrintai kontroliavo padėtį bei Nojus Kliučininkas su Deimantu Lepšiu pelnė po įvartį. Antroje susitikimo dalyje dar vieną tikslų smūgį pridėjo Nojus Kliučininkas ir nors varžovai dukart rezultatą švelnino, tačiau su trimis taškais į Marijampolę grįžo sūduviečiai. Andriaus Larčenkos auklėtiniai kitas rungtynes žais sekmadienį su FM „Vienybe“.

„Sūduva“ U-14 4:0 „Garliava“ U-14

Dar vieną idealią mūsų akademijos futbolininkų savaitę vainikavo puiki U-14 komandos pergalė. Po dublį pergalingai pasibaigusiose rungtynėse pelnė Vilius Miliauskas ir Mykolas Šnekutis. Kitas susitikimas marijampoliečių laukia sekmadienį su „Ataka“.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content