U-18 ir U-15 ekipos Vilniuje iškovojo svarbius taškus

2023-10-09

Vilniaus „Žalgiris“ U-18 1:2 „Sūduva“ U-18

Savaitgalio apžvalgą pradedame puikiu aštuoniolikmečių pasirodymu sostinėje. Pirmajame kėlinyje komandoms pelnyti įvarčių nepavyko, o antrąją susitikimo dalį sėkmingiau pradėjo vilniečiai – Gustas Žukauskas atrėmė 11 metrų baudinį, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo Matas Matulionis bei pasiuntė jį į tinklą. Marijampoliečiai nepalūžo ir sugebėjo ne tik rezultatą išlyginti, bet ir persverti. 64-ąją minutę vienas prieš varžovų vartininką išniro ir pasižymėjo Vakaris Uleckas, o rungtynių pabaigoje į euforiją komandą pasiuntė po keitimo aikštėje pasirodęs ir tiksliai galva smūgiavęs Deivydas Zubavičius. Trečias rungtynes iš eilės laimėję Andriaus Larčenkos auklėtiniai seriją sieks pratęsti jau šeštadienį namuose su Klaipėdos FM.

Vilniaus „Žalgiris“ U-15 1:1 (pen. 5:4) „Sūduva“ U-15

Penkiolikmečių vizitas sostinėje toks sėkmingas nebuvo, tiesa, iškovoti tašką pavyko. Nelaimė pirmajame kėlinyje ištiko Igną Dorelaitį, kuris pasiuntė kamuolį į savus vartus. Kapitonas nebūtų kapitonas, jeigu savo klaidos ištaisyti nesugebėtų. Antrojo kėlinio pabaigoje tas pats nominalus vidurio gynėjas I. Dorelaitis atsidūrė atakos smaigalyje bei po Simono Ciesiūno perdavimo nuginklavo varžovų vartininką. Baudinių serijoje jaunimui tikslumo pritrūko. Algimanto Dvarecko auklėtinių šeštadienį laukia Klaipėdos FM išbandymas.

„Sūduva“ U-14 0:3 „Ataka“ U-14

Vieninteliai praėjusį savaitgalį namuose žaidė keturiolikmečiai, tačiau teigiamo rezultato nepasiekė. Sunkiai marijampoliečiams sekėsi rasti priešnuodžių prieš svečių puolimą, kurie kamuolį į sūduviečių vartų tinklą pasiuntė tris kartus.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content