Deivydo Zubavičiaus benefisas lėmė U-18 komandos pergalę

2023-10-16

„Sūduva“ U-18 3:1 Klaipėdos FM U-18

Andriaus Larčenkos auklėtiniai rungtynių pabaigoje palaužė pagirtinai kovojusią Klaipėdos FM ekipą. Pirmojo kėlinio pirmoje pusėje aktyvesni buvo svečiai, kurie turėjo keletą galimybių pasižymėti, tačiau galutinėje atakos fazėje trūko tikslumo, taip pat sėkmingai vartuose žaidė Gustas Žukauskas. Pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos iniciatyvą perėmė marijampoliečiai. Vieną progą 44-ąją minutę pavyko paversti įvarčiu – komandos kapitonas Matas Alkimavičius galva puikiai perdavė kamuolį arčiau varžovų vartų, o be priežiūros likęs Armandas Kizelevičius nukreipė jį į vartus. Tiesa, visas veiksmas vyko rungtynių pabaigoje – pagrindiniam laikui tiksint link pabaigos klaipėdiečiai rezultatą išlygino ir jau atrodė, kad į uostamiestį vyks mažiausiai su vienu tašku. Kitų planų turėjo sūduviečių vijurkas Deivydas Zubavičius, kuris per arbitro kompensuotą laiką įjungė antrą pavarą ir pelnė du įvarčius panašiu stiliumi – kairiuoju kraštu pabėgo nuo svečių gynėjų bei dukart kamuolį pasiuntė į tinklą. Vaikinams palaikymo reikės jau šeštadienį, nes atvyks penkiais taškais daugiau turintys ir pirmoje turnyro lentelės vietoje įsitaisę panevėžiečiai.

„Sūduva“ U-15 0:2 Klaipėdos FM U-15

Šeštadienį klaipėdiečių be taškų palikti nepavyko. Penkiolikmečiai taškų neiškovojo pirmą kartą nuo rugpjūčio mėnesio pabaigos. Pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu iš toli buvo nuginkluotas Gytis Vizgirda. Sūduviečiams atakoje aštrumo trūko, tačiau proga išlyginti rezultatą susitikimo pabaigoje buvo – atakos smaigalyje ir vėl atsidūręs komandos kapitonas Ignas Dorelaitis, priešingai nei prieš savaitę sostinėje, pasiųsti kamuolio į varžovų vartų tinką nesugebėjo. Antrąjį įvartį Klaipėdos FM ekipa pridėjo jau per arbitro kompensuotą laiką. Kitas rungtynes Algimanto Dvarecko auklėtiniai žais namuose su „Panevėžio“ bendraamžiais.

„Hegelmann“ U-16 5:1 „Sūduva“ U-16

Pirmoje lygoje žaidžiantys šešiolikmečiai Kaune gavo naudingų pamokų ateičiai. Sūduviečiams sunkiai sekėsi stabdyti varžovų atakas, o garbės įvartį šiame mače pelnė Nojus Liutkevičius. Galime neabejoti, kad jaunimas sieks padaryti išvadas po nesėkmingo pasirodymo ir jau sekmadienį egzaminuos „Vidzgirio“ futbolininkus.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content