Marijampolės futbolo manieže savaitgalį krito net 32 įvarčiai

2023-10-24

„Sūduva“ U-15 2:0 „Panevėžys“ U-15

Savaitgalis prasidėjo solidžia Algimanto Dvarecko auklėtinių pergale prieš svečius iš Panevėžio. Pirmajame kėlinyje daug progų nebuvo, tačiau vieną jų įvarčiu paversti pavyko – Kristupas Kupstas smūgiavo į skersinį, o pirmasis prie kamuolio suskubo ir jį į vartų tinklą nukreipė Gustas Luckus. Antrajame kėlinyje marijampoliečiai dar labiau perėmė iniciatyvą bei turėjo ne vieną galimybę padidinti persvarą. 75-ąją minutę Simonas Ciesiūnas pakėlė kamuolį standartinės situacijos metu, o jį tiksliu smūgiu galva į vartus pasiuntė komandos kapitonas Ignas Dorelaitis.

„Sūduva“ U-18 1:5 „Panevėžys“ U-18

Galime sakyti, kad šių rungtynių rezultatas neatspindi įvykių aikštėje. Susitikimas prasidėjo marijampoliečių atakomis – pirmasis gaisras prie panevėžiečių vartų kilo po įspūdingo Juliaus Antanausko šūvio į skersinį, pirmieji prie kamuolio suskubę sūduviečiai jį nukreipė į vartus, tačiau tada pakilo arbitro asistentės vėliavėlė. Po dar keletos minučių, vienas prieš varžovų vartų sargą išniro Vakaris Uleckas, bet ir jam svečių vartininko nuginkluoti nepavyko. Vėliau trimis įvarčiais pasižymėjo „Panevėžio“ futbolininkai, tačiau sušvelninti pranašumą galimybių turėjo ir Deivydas Zubavičius, ir Adris Simonaitis, ir Pijus Bičkauskas. Tiesa, vieną jų P. Bičkauskui pavyko išnaudoti – vienas prieš varžovų vartininką atsidūręs futbolininkas pasiuntė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą. Kitas rungtynes Andriaus Larčenkos futbolininkai žais jau trečiadienį su NFA „Be1“.

„Sūduva“ U-14 12:0 „Ekranas“ U-14

Jeigu šeštadienį matėme pakankamai atkaklias rungtynes, tai sekmadienį manieže lijo įvarčiais. Penkis įvarčius jauniesiems sūduviečiams pelnė Mykolas Šnekutis, hat-tricką pridėjo Maksimas Maskovka, dubliu pasižymėjo Dominykas Macenka, o dukart svečiai kamuolį nukreipė į savus vartus. Šeštadienį Algimanto Dvarecko auklėtinių laukia tolima išvyka į Uteną bei dvikova su „Uteniu“.

„Sūduva“ U-16 11:1 „Vidzgiris“ U-16

Įvarčių šou sekmadienio popietę tęsėsi toliau – marijampoliečiai pelnė 11 įvarčių, o praleido vienintelį jau tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. Lyg susitarę po du įvarčius pelnė Armandas Kizelevičius, Rokas Krupinskas, Jokūbas Šulcius, Nojus Liutkevičius, Augustas Baltrūnas, o vieną tikslų smūgį pridėjo Edvinas Černulis. Šešiolikmečiai jau iškeliauja į žiemos pertrauką ir į Lietuvos U-16 Pirmos lygos kovas grįš tik balandžio mėnesį.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content