Jaunimo čempionatai jau artėja prie pabaigos

2022-06-01

Kol „Sūduvos“ U-17 komanda ilsėjosi, praėjusią savaitę kitos mūsų akademijos ekipos sužaidė savąsias rungtynes.

Andriaus Larčenkos treniruojami „Sūduvos“ U-15 auklėtiniai „Samsung Galaxy Watch“ čempionate buvo netoli bent taško, tačiau antrajam kėliniui persiritus į antrąją jo pusę kauniečių futbolininkas Tunc Metin Murat pelnė įvartį bei nulėmė „Kauno Žalgirio“ FA pergalę 0:1. Marijampoliečiai jau rytoj, pirmąją vasaros dieną priims svečius Vilniaus BFA futbolininkus. Kviečiame visus į „Hikvision“ futbolo aikštyną palaikyti jaunimą.

Trenerio Algimanto Dvarecko „Sūduvos“ U-14 komanda taip pat turėjo išvyką į Kauną. Marijampoliečiai vėl įvarčio neįmušė, tiesa, šįkart ir nepraleido. Komandos keliavo į baudinių seriją, kurioje tikslesni buvo kauniečiai 0:0 (pen. 4:5). Kitas ir jau paskutines rungtynes namuose sūduviečiai žais birželio trečiąją su Klaipėdos FM.

Viltis dėl bronzos medalių puoselėjanti U-13 ekipa patyrė apmaudų pralaimėjimą namuose prieš Talentų FA-FK Riterius. Po Simono Ciesiūno įvarčio pačioje rungtynių pradžioje jaunimas išsiveržė į priekį, tačiau vėliau du tikslūs svečių smūgiai lėmė tris brangius prarastus taškus. „Sūduvos“ U-13 futbolininkai šiuo metu yra ketvirtoje turnyro lentelės vietoje bei per likusius 2 mačus privalo iškovoti dvi pergales bei sulaukti vilniečių prarastų taškų.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content