Jaunimo vietiniai čempionatai jau visiškai artėja prie pabaigos

2022-06-07

Lietuvos jaunučių ir „Samsung Galaxy Watch“ čempionatai visiškai artėja prie pabaigos, o mūsų akademijos komandos sužaidė po dar vienerias rungtynes.

„Sūduvos“ U-17 ekipa toliau išgyvena ne pačius geriausius laikus vietiniame čempionate, kuriame įsirašė dar vieną nesėkmę. Sūduviečiams vėl trūko nemažai svarbių futbolininkų. Nepaisant to, Vilniaus BFA savuosius įvarčius pelnė tik rungtynių pabaigoje. Iki sezono pabaigos mūsų jaunimui liko vos 2 rungtynės, o kitas turas bus žaidžiamas namuose su dėl bronzos besikaunančia NFA „Be1“ ekipa.

Andriaus Larčenkos treniruojami „Sūduvos“ U-15 futbolininkai vasaros sezoną taip pat pradėjo nesėkme. Marijampoliečiai nesėkmingai pradėjo rungtynes: iš pradžių neapsigynė standartinės padėties metu, o vėliau be priežiūros mūsų baudos aikštelėje liko Vilniaus BFA futbolininkas Mykolas Gorbačiovas, kuris padvigubino svečių pranašumą bei marijampoliečius į pertrauką išsiuntė su dviejų įvarčių deficitu. Tiesa, antrajame vaizdas pasikeitė iš esmės. Aikštėje tik pasirodęs Deimantas Lepšys 58min. sušvelnino varžovų pranašumą iki 1:2. Per likusį laiką marijampoliečiai visiškai dominavo aikštėje, o bene geriausia proga buvo pačioje rungtynių pabaigoje. Pijus Bičkauskas paskutinėje rungtynių atakoje stojo atlikti baudos smūgį, tačiau maždaug iš 22 metrų skriejusį kamuolį atmušė svečių komandos vartininkas bei leido savo komandai į turnyro lentelę įsirašyti dar 3 taškus.

„Sūduvos“ U-13 komanda sutriuškino vienus iš lygos autsaiderių FA-FM „Ateities“ ekipą. Simonas Ciesiūnas per maždaug 20 minučių pelnė 4 įvarčius ir užtikrino ramų komandos gyvenimą Vilniuje. Penktąjį įvartį pridėjo komandos kapitonas Ignas Dorelaitis. Marijampoliečiai po šios pergalės toliau lieka ketvirtoje turnyro lentelės vietoje, o šeštadienį laukia rungtynės namuose su vienu laipteliu esančiu „Aidu“.

Algimanto Dvarecko treniruojama „Sūduvos“ U-14 ekipa sužaidė paskutiniąsias rungtynes namuose, tačiau sėkmingai užbaigti sezono savo aikštėje nepavyko. Reabilituotis sūduviečiai sieks sekmadienį Palangoje, rungtynėse prieš „Gintarą“.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content