Lauryno Zingerto dublis lėmė U-14 komandos pergalę

2023-11-03

NFA „Be1“ U-18 8:1 „Sūduva“ U-18

Kartais būna dienų, kai aikštėje niekas nesiseka. Būtent tokia diena jaunimui buvo praėjusį trečiadienį – vaikinai praleido 8 įvarčius, o nuo 52-osios minutės žaidė mažumoje. Garbės įvartį marijampoliečiams pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Elingas Jonavičius. Andriaus Larčenkos auklėtiniai turės pakankamai laiko pamiršti šias rungtynes ir į aikštę grįš lapkričio 11 dieną dvikovoje su „Kauno Žalgirio“ bendraamžiais.

TFA „Riteriai“ U-15 1:1 (pen. 3:1) „Sūduva“ U-15

Algimanto Dvarecko auklėtinių išvyka į sostinę buvo sėkmingesnė – jaunimas iš Vilniaus grįžo su tašku. Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, o paskutinėje rungtynių atakoje baudos smūgiu rezultatą lygino vienas marijampoliečių puolimo lyderių Simonas Ciesiūnas. Baudinių serija sėkmingai nesusiklostė. Algimanto Dvarecko aukėtiniai sąskaitoje turi 25 taškus bei rikiuojasi penkti, o kitas rungtynes žais namuose su FA „Šiauliais“.

Utenos „Utenis“ U-14 1:3 „Sūduva“ U-14

Keturiolikmečiai buvo vieninteliai, kurie praėjusią savaitę nuskynė pergalę. Pirmasis žodį šiame mače tarė Dominykas Macenka, o aikštės šeimininkai rezultatą lygino. Antrajam kėliniui artėjant link pabaigos dublį pridėjo marijampolietis Laurynas Zingertas. LVJUFA Pirmos lygos čempionate jaunieji sūduviečiai, kol kas rikiuojasi trečioje vietoje. Kitos rungtynės jau šį savaitgalį su FM „Ateitim“.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content