Samsung Galaxy Watch EJL – Mato Miškinio „hat-trickas“ per kėlinį ir „Sūduvos“ U-18 ekipos pergalė

2022-09-20

„Sūduva“ U-18 4:2 FA Panevėžys-PRSSG U-18

Marijampoliečiai aktyviai pradėjo rungtynes, Deivydas Zubavičius iššoko vienas prieš varžovų vartininką, tačiau į vartų plotą pataikyti nesugebėjo. Atrodė, kad rungtynių pradžia nieko blogo nežada, tačiau jau 13min. aikštės šeimininkai grubiai suklydo savo baudos aikštelės prieigose ir padovanojo lengvą įvartį svečiams. Tiesa, jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sūduviečių spaudimas pagaliau davė vaisių: Tautvydas Burdzilauskas tolimu baudos smūgiu nuginklavo Panevėžio komandos vartininką ir komandos į pertrauką iškeliavo esant lygiam rezultatui. Antrajame kėlinyje vakarėlį aikštėje užkūrė Matas Miškinis, kuris pelnė tris įvarčius ir privertė kapituliuoti svečius iš Panevėžio, o marijampoliečiams padėjo įsirašyti pirmąją sezono pergalę.

Klaipėdos FM U-16 3:0 FK „Sūduva“ U-16

Žaidimo vis dar nerandantys sūduviečiai įsirašė dar vieną nesėkmę. Klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje pelnė vieną įvartį, antrajame pridėjo dar du bei šventė užtikrintą pergalę namuose. „Sūduvos“ jaunimas po penkių sužaistų mačų lieka su viena pergale, o kitą savaitę keliaus į Panevėžį ir žais su vietos futbolininkais.

FK „Sūduva“ U-15 1:1 (pen. 4:5) VJFM „Fortūna“ U-15

Trečioje turnyro lentelės vietoje žengiantys ir 10 taškų per penkis susitikimus surinkę marijampoliečiai pirmą kartą šį sezoną sužaidė lygiosiomis. „Fortūnos“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau beveik iškart po pertraukos Nojus Liutkevičius sulaukė perdavimo iš aikštės gilumos ir nuginklavo svečių ekipos vartininką. Ekipos keliavo į baudinių seriją, kurioje tikslesni buvo ir pergalę šventė „Fortūnos“ bendraamžiai.

„Kauno Žalgirio“ FA U-14 2:0 FK „Sūduva“ U-14

U-14 Kol kas be pralaimėjimų žygiuojantys jaunieji žalgiriečiai, deja, pergalę šventė ir prieš Algimanto Dvarecko bei Giedriaus Vitkaus auklėtinius. Orlandas Janišius ir Kajus Žičkevičius po pertraukos sutvarkė visus reikalus ir toliau išlaikė savo komandą vienvalde turnyro lentelės lydere. Marijampoliečiams liūdėti nėra kada, nes jau šeštadienį laukia dvikova namuose su „Uteniu“.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content