Samsung Galaxy Watch EJL – emocinga mūsų akademijos aštuoniolikmečių pergalė

2022-10-03

„Sūduva“ U-18 1:0 Talentų FA-FK „Riteriai“ U-18

Mūsų akademijos vyriausieji apgynė namų tvirtovę jau antrą kartą iš eilės. Penktadienio vakarą marijampoliečiai priėmė ketvirtoje turnyro lentelės vietoje įsitaisiusius Talentų FA-FK „Riterius“. 27-ąją minutę svečių vartininką nuginklavo ir, kaip laikas parodė, vienintelį rungtynių įvartį pelnė Dovydas Bublys. Tiesa, rungtynėse emocijų banga užklupo 51-ąją minutę, kai rungtynių arbitras parodė geltoną kortelę Tautvydui Burdzilauskui, o po keletos akimirkų ir pašalino marijampoliečių gynėją iš aikštės. Per likusį laiką mūsų ekipa didelį dėmesį skyrė gynybai, o komandą ne kartą gelbėjo vartininkas Rokas Pačėsa. Pergalės svarbą puikiai įamžino ir pergalingos aikštės šeimininkų emocijos vos tik nuaidėjus Arūno Dapkaus finaliniam švilpukui.

„Sūduva“ U-16 0:2 „Kauno Žalgiris“ U-16

Marijampoliečiai rungtynių pabaigoje praleido du įvarčius ir patyrė nesėkmę kovoje su žalgiriečiais. 74-ąją minutę mūsų ekipos atstovas baudos aikštelėje sužaidė ranka bei buvo paskirtas 11m. baudinys, kurį realizavo Armandas Podskočimas. Marijampoliečiai visais būdais dar siekė išlyginti rezultatą, tačiau jau pačioje rungtynių pabaigoje įvartį iš toli žaliai baltiems pridėjo Gustas Grigorjevas.

„Sūduva“ U-15 4:0 FA „Dainava B“ U-15

Puiki penkiolikmečių pergalė: keturi pelnyti įvarčiai, „sausi“ vartai, trys taškai sąskaitoje ir jau antroji vieta turnyro lentelėje. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Joris Gričius, o po vieną pridėjo Nojus Liutkevičius ir Nojus Kliučininkas. Kitos rungtynės jau sekmadienį ir vėl namuose su Vidzgiriu, o tikslas tik vienas – dar 3 taškai.

Talentų FA-FK „Riteriai“ U-14 2:2 (pen. 2-4) „Sūduva“ U-14

Dar vienos rungtynės, kuriose teko pademonstruoti charakterį. Vilniečiai pirmieji pelnė du įvarčius ir jau atrodė, kad artėja prie pergalės. Tiesa, Domas Dzemyda, Ignas Dorelaitis ir visa sūduviečių komanda turėjo kitų planų. Minėti futbolininkai trijų minučių intervale pelnė po įvartį ir išlygino rezultatą, o baudinių serijoje tikslesni buvo jau mūsų akademijos keturiolikmečiai.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content