Simas Venckevičius apie debiutą „Optibet A lygoje“: „Džiaugiuosi, kad sulaukiau šanso“

2022-07-20

2022-ųjų metų liepos antroji diena pažymėta ne tik tuo, kad Marijampolės „Sūduva“ išvykoje sutriuškino „Jonavą“, tačiau ir tuo, jog „Optibet A lygoje“ savo pirmuosius žingsnius žengė Marijampolės futbolo centro auklėtinis Simas Venckevičius.

Dažniausiai būtent jis pasibaigusiame „Elitinės jaunių lygos“ čempionate ryšėjo kapitono raištį bei buvo vienas komandos lyderių. Dabar S. Venckevičius yra tvirtas startinės sudėties žaidėjas ir „Sūduvos“ B komandoje.

Apie debiutą „Optibet A lygoje“, veteranų patarimus, atmosferą komandoje bei laukiančias rungtynes prieš „Viborg“ pasikalbėjome su įprastai vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujančiu futbolininku.

„Puikūs įspūdžiai, žinoma, debiutas „Optibet A lygoje“ prideda daug pasitikėjimo savimi, leidžia tobulėti, todėl tikrai džiaugiuosi, kad sulaukiau šanso“, – apie debiutą aukščiausiame šalies divizione kalbėjo S. Venckevičius.

„Optibet A lygos“ debiutantas yra vienas jauniausių komandos futbolininkų, tačiau yra laimingas tuo, kaip komandoje buvo sutiktas.

„Viskas puikiai, puiki atmosfera ir nesvarbu, ar esi jaunas, ar vyresnis visi priima vienodai komandoje. Čia tikrai puikus kolektyvas“, – pabrėžė jis.

Paklaustas, kuris futbolininkas duoda daugiausiai patarimų aikštėje, S. Venckevičius vieno žaidėjo išskirti nenorėjo: „Visi vienodai duoda tiek pastabų, tiek pamokymų. Visi lygiai tiek pat padeda.“

Šešiolikmetis futbolininkas taip pat pasidžiaugė galimybe treniruotis su pagrindine „Sūduvos“ komanda.

„Žinoma, tobulėjimas su vyrais padeda labiau nei su savo amžiaus komanda. Jie turi daugiau patirties, geriau išmano žaidimą, greičiau priima sprendimus, technika taip pat gerėja, todėl tai tikrai leidžia tobulėti“, – progresą treniruojantis su „Sūduvos“ komanda ir savo bendraamžiais palygino S. Venckevičius.

Po nesėkmingų rungtynių su „Žalgiriu“ prieš kovas UEFA Konferencijų lygoje „Sūduva“ iškovojo dvi pergales iš eilės ir geros nuotaikos stos į kovą su „Viborg“ komanda iš Danijos.

„Tai ypač svarbu, prideda pasitikėjimo savimi, komandai to reikia prieš Europą, geresnis ir nusiteikimas. „Viborg“ neseniai pradėjo kovas vietiniame čempionate, iškovojo pergalę. Kiek analizuojame, tai yra stipri komanda: fiziška, turi aukštų žaidėjų, tad laukia labai sunkios rungtynės. Taip pat varžovai žaidžia technišką futbolą ant žemės“, – mintimis apie varžovus pokalbį užbaigė šešiolikmetis futbolininkas.

Tiek Simui, tiek ir visai „Sūduvos“ komandai jūsų palaikymo Konferencijų lygoje reikės jau ketvirtadienį (07.21d). Primename, kad visiems Marijampolės futbolo centro auklėtiniams patekimas į rungtynes – nemokamas. Susitikime stadiono B sektoriuje ir palaikykime komandą!

Visi norintys įsigyti bilietus tai gali padaryti: bilietai.lt

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content