„Sūduvos“ jaunimas dominavo namuose.

2024-06-10

„Sūduva“ U-18 5-4 „Tauras“

Paskutinėse namų rungtynėse šiame sezone Andriaus Larčenkos auklėtiniai surengė tikrą įvarčių spektaklį. Atrodė, kad marijampoliečiai jau pirmajame kėlinyje sutriuškins varžovus, nes tris įvarčius per mažiau nei pusvalandį pelnė Deivydas Zubavičius, Ignas Skamarakas ir Armandas Kizelevičius. Antroje pirmojo kėlinio pusėje komandos apsikeitė įvarčiais ir „Sūduvos“ jaunimas į pertrauką iškeliavo su solidžiu trijų įvarčių pranašumu. Antrosios susitikimo dalies pradžioje iš aikštės buvo išvarytas Gustas Lepšys, o komandos per keletą minučių dar kartą apsikeitė tiksliais smūgiais – po antrojo A. Kizelevičiaus įvarčio rezultatas tapo 5:2. Atrodė, kad šių rungtynių nugalėtojas jau aiškus, tačiau tauragiškiai turėjo kitų planų – po keitimo aikštėje pasirodžiusį Mantą Stankūną nuginklavo Ridas Gramba ir Tajus Pilypas. Svečiai nepasidavė ir pačioje rungtynių pabaigoje turėjo auksinį šansą rezultatą išlyginti, tačiau kamuolį iš geros padėties siuntė virš vartų. Paskutinis išbandymas šiame sezone A. Larčenkos auklėtinių laukia Vilniuje su vietos VFA.

„Sūduva“ U-15 2-1 FA „Šiauliai“ U-15

Dar vieną pergalę šiame „Samsung Galaxy Watch“ EJL čempionate įsirašė Algimanto Dvarecko treniruojami vaikinai. Penkiolikmečiai taip pat gera nata užbaigė šio sezono pasirodymą namuose. Simono Ciesiūno tolimas šūvis pirmajame kėlinyje ir Gusto Luckaus įvarti antrojo pradžioje leido įgyti solidų dviejų įvarčių pranašumą. Svečiai iš Saulės miesto rezultatą sušvelnino tačiau tris taškus į sąskaitą įsirašė mūsų akademijos jaunimas. 23 taškus čempionate turintys sūduviečiai jais susilygino su FA „Šiauliais“. Paskutiniame ture laukia Klaipėdos FM futbolininkai, kuriems pergalė leistų iškovoti čempionų titulą.

„Sūduva“ U-14 1-0 „Garliava“ U-14

Sezono pabaigoje visiškai įsivažiavę marijampoliečiai Pirmos lygos pirmenybes užbaigė puikia pergale. Sūduviečiai 26-ąją minutę išsiveržė į priekį, o antrajame kėlinyje persvarą išsaugojo. „Sūduvos“ jaunimas iš viso surinko 32 taškus ir užtikrintai liko trečioje turnyro lentelės vietoje.