„Sūduvos“ U-18 komanda šventė pergalę Kaune

2024-05-29

„Hegelmann“ U-18 1-2 „Sūduva“ U-18

Gimtadienį rungtynių dieną šventusiam treneriui Andriui Larčenkai auklėtiniai sugebėjo įteikti dovaną bei iškovoti pergalę „Samsung Galaxy Watch“ EJL čempionate. Pirmasis įvartis rungtynėse krito tik 76-ąją minutę, kai Gelmis Gajauskas išvedė aikštės šeimininkus į preikį. Tiesa, ilgai persvara kauniečiai nesidžiaugė. Jau po minutės nuostabiu smūgiu rezultatą išlygino Ignas Skamarakas, o po dar kelių akimirkų ekipą į priekį išvedė Nojus Kliučininkas. Pergalę aptemdė sunki Adrio Simonaičio trauma. Visos komandos vardu linkime futbolininkui sveikatos. Sūduviečiai jau šiandien sužais paskutiniąsias namų rungtynes šiame sezone. Andriaus Larčenkos vaikinai 18:30 val. susitiks su autsaideriu „Tauru“.

„Kauno Žalgiris“ U-15 5-1 „Sūduva“ U-15

Skaudžią nesėkmę čempionate patyrė Algimanto Dvarecko auklėtiniai. Marijampoliečiai laikinojoje sostinėje neturėjo jokių šansų ir nusileido „Kauno Žalgirio“ bendraamžiams. Persvarą kauniečiai įgijo jau pirmajame kėlinyje, o antrajame apsukų nemažino ir pridėjo dar tris tikslius smūgius. Vienintelį įvartį mūsų jaunimas pelnė, kai žalgirietis Arnas Naulickas nukreipė kamuolį į savus vartus. Penkiolikmečiai jau šeštadienį taip pat žais paskutines rungtynes Marijampolės futbolo arenos aikštyne. A. Dvarecko auklėtiniai susitiks su laipteliu aukščiau esančiais FA „Šiauliais“.

„Marijampolė City“ U-14 1-2 „Sūduva“ U-14

„Sūduvos“ jaunimas įveikė kitą miesto komandą „Marijampolės City“ ir užsitikrino trečiąją vietą Pirmos lygos pirmenybėse. Pirmajame kėlinyje ekipą į priekį išvedė Dominykas Macenka, antroje rungtynių pusėje baudinį realizavo Laurynas Zingertas. Pačioje susitikimo pabaigoje aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą sušvelninti, tačiau pergale džiaugėsi sūduviečiai. Tai buvo 29-asis Giedriaus Vitkaus auklėtinių taškas ir užsitikrinta trečioji vieta šių metų pirmenybėse.