„Sūduvos“ jaunimas išgyveno permainingą savaitę

2024-05-16

„Sūduva“ U-18 1-3 Klaipėdos FM U-18

Andriaus Larčenkos auklėtiniai antrą kartą iš eilės patyrė skaudžią nesėkmę rungtynėse su turnyro lentelės kaimynais. Sūduviečiams rungtynės prasidėjo košmariškai – jau trečiąją rungtynių minutę svečiai realizavo 11 metrų baudinį, o dar po penkių minučių rezultatą padvigubino. Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai pridėjo dar ir trečiąją įvartį. Rungtynėms artėjant prie pabaigos Adris Simonaitis realizavo savo paties uždirbtą baudinį ir rezultatą sušvelnino, tačiau tai ir buvo viskas, ką aštuoniolikmečiams šiame mače pavyko nuveikti. Kitas rungtynes marijampoliečiai žais lygiai po savaitės, Kaune.

„Sūduva“ U-15 1-1 (pen. 3-4) Vilniaus „Žalgiris“ U-15

Dar vieni mūsų akademijos elitinės jaunių lygos atstovai kovingose rungtynėse iškovojo tašką. Tarp šešių stipriausių komandų pirmąjį etapą baigę Algimanto Dvarecko auklėtiniai sužais dar vieną ratą su penkiomis stipriausiomis čempionato komandomis. Vilniečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir į pertrauką iškeliavo su minimaliu vieno įvarčio pranašumu. Antroje susitikimo dalyje sūduviečių treneris atliko vieną keitimą, tačiau kaip parodė laikas – esminį. Būtent nuo suolo pakilęs Gustas Bartaškevičius standartinės padėties metu rezultatą išlygino ir pasiuntė komandas į baudinių loteriją. Ten tiksliau smūgiavo ir du taškus iškovojo svečiai iš Vilniaus. Į sostinę poryt keliaus jau mūsų ekipa ir žais su vienais čempionato lyderių BFA.

„Sūduva“ U-16 7-0 Kybartų „Sveikata“ U-16

Pirmos lygos pirmenybėse rungtyniaujantys šešiolikmečiai neturėjo daug problemų su svečiais iš Kybartų. Pirmajame kėlinyje sūduviečiai pelnė tris, o antrajame kėlinyje pridėjo dar keturis tikslius smūgius bei šventė užtikrintą pergalę. Po du kartus kamuolį į varžovų vartų tinklą siuntė Simonas Ciesiūnas, Nedas Botyrius ir Nojus Kliučininkas, o vienu tiksliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Kristupas Kupstas.

„Sūduva“ U-14 1-1 (pen. 6-4) Utenos „Utenis“ U-14

Trečioje vietoje žengiantys jaunieji marijampoliečiai į taupyklę sukrapštė dar du svarbius taškus, kurie padėjo labiau sustiprinti pozicijas turnyro lentelėje. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, tačiau antrojo kėlinio antroje pusėje rezultatą išlygino Maksimas Moskovka. Baudinių serijoje marijampoliečiai tiksliai smūgiavo šešis kartus ir iškovojo dar du taškus.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content