„Sūduvos“ jaunimui – dar viena šauni savaitė

2024-04-09

„Sūduva“ U-16 1:0 Kauno „Fortūna“ U-16

Andriaus Larčenkos auklėtiniai į Pirmos lygos pirmenybes grįžo pergalinga nata. 59-ąją minutę Nojus Kliučininkas išnaudojo vieną iš savo progų ir kaip parodė laikas pelnė vienintelį ir pergalingą rungtynių įvartį. Sekmadienį jaunimas priims tiek pat taškų turinčius „Dainavos“ futbolininkus.

Mažeikių „Atmosfera“ U-15 0:6 „Sūduva“ U-15

Pralaimėjimą Baltijos jaunimo lygos ketvirtfinalyje patyrę Algimanto Dvarecko auklėtiniai nuotaiką pasitaisė Mažeikiuose. Gynėjas Ignas Dorelaitis pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė sūduviečius į priekį. Antrojo kėlinio pradžia taip pat buvo pažymėta marijampoliečių atakų banga – po įvartį pelnė Mykolas Šnekutis ir Simonas Ciesiūnas. Vėliau dublį pridėjo Gustas Luckus, o tašką rungtynėse padėjo Simonas Laukaitis. „Sūduvos“ jaunimas jau šeštadienį žais labai svarbias „Samsung Galaxy Watch“ EJL rungtynes, kuomet priims laipteliu aukščiau esančius Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus.

„Sūduva“ U-14 1:1 (pen. 7:6) „Marijampolė city“ U-14

Po žiemos pertraukos į Pirmos lygos pirmenybes sugrįžo ir „Sūduvos“ U-14 jaunimas. Sūduviečius pirmojo kėlinio viduryje tolimu smūgiu į priekį išvedė Arminas Žemaitis. Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos išlyginamąjį įvartį pelnė svečių futbolininkas Juras Kavaliauskas, kuris iškart po įvarčio buvo nubaustas ir raudona kortele. Baudinių serijoje tikslesni buvo marijampoliečiai, kurie įsirašė dar du taškus ir šiuo metu žengia treti.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content