Pijaus Bičkausko benefisas ir aštuoniolikmečių pergalė prieš „Žalgirį“

2024-04-15

„Sūduva“ U-15 2-2 (pen. 4-5) „Žalgiris“ U-15

Algimanto Dvarecko auklėtiniai susitiko su turnyro lentelės kaimynais Vilniaus „Žalgirio“ bendraamžiais. Rungtynes aktyviau pradėjo vilniečiai, kurie rungtynių pradžioje turėjo keletą progų bei patikrino vartų konstrukcijos stiprumą. Tiesa, pirmieji pasižymėjo marijampoliečiai – Simonas Laukaitis perėmė kamuolį, jį perdavė Simono Ciesiūno link, kuris buvo nuošalėje, tačiau žaidime nedalyvavo, o pirmasis prie kamuolio suskubęs Kristupas Kupstas gudriai perkėlė vartus palikusį vartininką. Antrajame kėlinyje sūduviečiai persvarą padvigubino – Ignas Pelenis pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje standartinės padėties metu ir pasiuntė kamuolį į vartus. Aikštės šeimininkams išsaugoti dviejų įvarčių persvaros nepavyko, o vilniečiai rezultatą ne tik sušvelnino, bet ir tiksliu baudos smūgiu išlygino. Baudinių serijoje tikslesni buvo žalgiriečiai. Trečiadienį vaikinai keliaus į Klaipėdą, kur žais atsakomąsias Baltijos jaunimo lygos rungtynes, o savaitgalį su ta pačia uostamiesčio ekipa žais ir „Samsung Galaxy Watch“ EJL rungtynes.

„Sūduva“ U-18 3-2 „Žalgiris“ U-18

Šeštadienį įvyko ir dar vienas dramatiškas susitikimas. Po žiemos pertraukos neklumpantys Andriaus Larčenkos auklėtiniai susitiko su vienais čempionato favoritų Vilniaus „Žalgirio“ bendraamžiais. Be kelių svarbių starto sudėties žaidėjų į aikštę žengę sūduviečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Antroji mačo dalis taip pat prasidėjo pagal marijampoliečių, o tiksliau pagal Pijaus Bičkausko scenarijų, kuris ir pelnė visus tris sūduviečių rungtynių įvarčius. Kai jau buvo galima pradėti galvoti apie 3 taškus į rungtynes grįžo žalgiriečiai, kurie per 6 minutes pelnė 2 įvarčius. Rungtynių pabaigoje sūduviečiai atidavė visas jėgas, didvyriškai atsilaikė gynyboje bei iškovojo svarbią pergalę. „Sūduvos“ U-18 vaikinai šeštadienį taip pat keliaus į uostamiestį bei žais su Klaipėdos FM bendraamžiais.

„Garliava“ B U-14 0:2 „Sūduva“ U-14

Pirmoje lygoje rungtyniaujantys sūduviečiai iškovojo dar tris taškus ir įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje. Garliavoje vykusiame susitikime pirmajame kėlinyje dublį pelnė atakuojantis marijampoliečių futbolininkas Mykolas Šnekutis, o Titas Jurkiūnas išsaugojo komandos vartus sausus. „Sūduvos“ U-14 jaunuoliai šeštadienį keliaus į Vilnių ir žais su laipteliu aukščiau esančia „Ataka“.

„Sūduva“ U-16 2-1 „Dainava“ U-16

Po žiemos pertraukos neklumpa ir dar viena mūsų akademijos komanda. Pirmieji įvartį iš vartų tinklo traukę sūduviečiai nesutriko ir pelnė 2 įvarčius be atsako. Rezultatą išlygino Armandas Kizelevičius, o persvėrė – Herkus Zubrickas. Turnyro lentelėje „Sūduvos“ jaunimas aplenkė „Dainavą“ ir yra trečioje vietoje. Sekmadienį marijampoliečiai žais su pirmenybių autsaidere FM „Vienybe“.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content