„Sūduvos Pelėdos“ dalyvavo Kaune vykusiame turnyre „Futbolas vaikščiojant“

2024-03-20

Kovo 15 dieną Kauno LFF treniruočių futbolo centre įvyko antrasis Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamas futbolo turnyras „Futbolas vaikščiojant“.

„Futbolas vaikščiojant“ – vis labiau populiarėjanti futbolo žaidimo rūšis Lietuvoje, kur savo galimybes gali išmėginti kiekvienas. Jau trerjus metus aktyviai populiarinamas projektas apjungia vis daugiau savivaldybių, kur pagrindinį vaidmenį atlieka visuomenės sveikatos biurai.

O pats žaidimas yra ganėtinai paprastas: svarbiausia visus veiksmus atlikti vaikščiojant, tai yra, visada viena koja turi būti ant žemės. Pačios žaidimo taisyklės yra lanksčios, priklausomai nuo to, kiek komandą sudaro narių, taip pat, stengiantis išvengti traumų, žaidžiama su minkštu kamuoliu.

Į turnyrą atvyko komandos iš įvairių miestų: Kelmės („GGN Paprūdžiai“), Nidos (Neringos socialinių paslaugų centras „Nidos stirnos“), Tauragės („Tauras“, „Zumpė“, „Beržė“), Plungės („Bičiuliai“, „Žaibas“, „Minija“), Marijampolės (FK „Sūduvos pelėdos“), Klaipėdos (SIŽGB „Kaipėdos Viltis“-„Vilčiukai“, Klaipėdos miesto žmonių su negalia sporto klubas „Žuvėdra“, biudžetinė įstaiga socialinių pasulaugų centras „Klaipėdos lakštutė“), Tytuvėnų („TAU“), Adakavo (Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinys), Mažeikių („Širšės“, „Ereliai“), Gargždų („Minija“).

„Futbolas vaikščiojant aktyviai populiarinamas visuomenės sveikatos biurų, kuomet yra įtraukiami vyresnio amžiaus, bei žmonės, turintys fizinę negalią. Žemaitijoje „Futbolas vaikščiojant“ išpopuliarėjo aktyvių visuomenės priežiūros sveikatos biurų specialistų iniciatyva, kurie savo nuoširdumu ir aktyvumu užburia visus.

Šiame žaidime mes visi esame lygūs, todėl nenuostabu, kad šis žaidimas skatina įsitraukti ir žmones, turinčius specialių poreikių, o futbolo aikštelėje mes galėjome išvysti pagarbą vienas kitam, o tai yra pagrindinė mūsų stiprybė, vienijanti mus visus“, – pasakojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas Martynas Karpavičius.

Komandos žaidė suskirstytos į grupes, po kurių komandos susitiko papildomose varžybose, ketvirfinalyje, pusfinaliuose ir finaluose. Po emocingų ir aktyvių futbolo varžybų paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Tauragės „Tauro“ žaidėjai, antrą vietą užėmė Plungės „Minija“, trečiosios vietos prizai atiteko Plungės „Žaibas“ komandai, kuri po įtemptų rungtynių įveikė vienintelę komandą iš Sūduvos krašto – Marijampolės „Sūduvos pelėdas“.

Tarp futbolo rungtynių dalyviai galėjo išbandyti savo galimybes „Goball“ pramogose, kuriose visi dalyviai išbandė savo taiklumą.

Renginio draugai: aktyvių pramogų nuoma laisvalaikiui „Goball“, Lietuvos futbolo federacija.

Šaltinis: lff.lt

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content