„Sūduvos“ U-15 ir U-18 ekipos šventė puikias pergales

2024-03-27

Sūduva U-15 7:1 Utenos „Utenis“ U-15

Algimanto Dvarecko auklėtiniai nepasigailėjo svečių iš Utenos. Marijampolės mero Povilo Isodos akivaizdoje marijampoliečiai jau pirmajame kėlinyje pelnė septynis įvarčius be atsako. Simonas Laukaitis ir Nedas Botyrius pelnė po hat-tricką, o vieną įvartį pridėjo Simonas Ciesiūnas. Sūduviečių vyriausiasis treneris jau iškart po pertraukos atliko keturis keitimus. Paguodos įvartį svečiai sukrapštė antrojo kėlinio viduryje, kuomet realizavo 11 metrų baudinį. „Sūduvos“ U-15 ekipa penktadienį namuose susitiks su Kauno „Aidu“, o kitos savaitės viduryje žais istorines Baltijos jaunimo lygos atkrintamąsias rungtynes.

Sūduva U-18 2:0 FA „Šiauliai“ U-18

Puikią pergalę šeštadienį pasiekė ir Andriaus Larčenkos auklėtiniai. Jau 12-ąją rungtynių minutę Deivydo Zubavičiaus smūgį atrėmė varžovų vartininkas, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo bei komandą į priekį išvedė Pijus Bičkauskas. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje persvarą padvigubino jau minėtas D. Zubavičius – pirmojo įvarčio autorius P. Bičkauskas perdavė kamuolį marijampoliečių puolėjui, o šis iš aštraus kampo nukreipė kamuolį į apatinį tolimąjį vartų kampą. Sūduviečiai atsirevanšavo už pirmajame rate patirtą triuškinantį pralaimėjimą 0:4.