„Sūduvos“ U-14 komanda įspūdingu rezultatu įveikė „Ekrano“ bendraamžius

2023-08-28

„Sūduva“ U-18 2:1 FC „Hegelmann“ U-18

Marijampoliečiai atkakliose rungtynėse palaužė „Hegelmann“ ekipos bendraamžius. Pirmojo kėlinio pabaigoje Vakaris Uleckas puikiu smūgiu iš toli išvedė sūduviečius į priekį. Iškart po pertraukos žodį tarė Elingas Jonavičius. Jis ir padvigubino marijampoliečių persvarą. Antrosios mačo dalies viduryje kauniečiai rezultatą sušvelnino, tačiau tai ir buvo viskas, ką jiems pavyko nuveikti šiame mače. Pirmuosius taškus iškovoję Andriaus Larčenkos auklėtiniai kitą susitikimą žais sostinėje su TFA „Riteriais“.

FA „Dainava“ U-16 3:2 FK „Sūduva“ U-16

Apmaudų pralaimėjimą Alytuje patyrė mūsų akademijos šešiolikmečiai. Po Nojaus Liutkevičiaus dublio marijampoliečiai visiškai kontroliavo situaciją, tačiau subyrėjo susitikimo pabaigoje, kai praleido tris įvarčius per keturias minutes. Kitas susitikimas namuose su FM „Vienybės“ futbolininkais.

„Sūduva“ U-15 2:4 „Vilnius Football Academy“ U-15

Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo – po Simono Ciesiūno pakelto kamuolio standartinės padėties metu pasižymėjo Ignas Pelenis. Vėliau sėkmingai pradėjo veikti ir varžovų standartai, kurie padėjo ne tik persverti bet ir padidinti persvarą iki 3:1. Rezultatą sūduviečiams pavyko sušvelninti po Simono Ciesiūno tikslaus smūgio. Tiesa, po 9 minučių tašką susitikime padėjo dar vienas vilniečių įvartis. Į pergalių kelią Algimanto Dvarecko sieks grįžti Vilniuje, rungtynėse su BFA.

FK „Ekranas“ U-14 0:13 FK „Sūduva“ U-14

Mūsų akademijos keturiolikmečiai iššovė tikrą įvarčių fejerverką Panevėžyje. Pirmajame kėlinyje marijampoliečiai pelnė 6 įvarčius, o antrajame pridėjo dar 7. Po tris tikslius smūgius atliko Laurynas Zingertas ir Gustas Alaburda. Dublį pridėjo Juras Kavaliauskas bei Dominykas Macenka. Vienu įvarčiu varžovus baudė Vilius Vosylius, Dovydas Gričius bei Maksimas Maskovka.