„Sūduvos“ U-15 ekipa laimėjo lyderių dvikovą ir pakilo į pirmąją vietą

2023-04-21

„Kauno Žalgirio“ FA U-15 1:2 „Sūduva“ U-15

14-ajame ture „Sūduvos“ U-15 futbolininkai atkakliose rungtynėse palaužė „Kauno Žalgirio“ bendraamžius. Pirmajame kėlinyje sūduviečiams įvartį pelnė Nojus Kliučininkas, o antrajame tiksliu smūgiu pasižymėjo komandos kapitonas Armandas Kizelevičius. Aikštės šeimininkai 69-ąją minutę dar bandė grįžti į rungtynes ir sušvelnino atsilikimą, tačiau rungtynės baigėsi sunkia marijampoliečių pergale rezultatu 2:1. Lyderių dvikovą laimėję Andriaus Larčenkos auklėtiniai pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą ir artimiausius konkurentus lenkia vienu tašku.

„Sūduva“ U-14 2:3 FA Panevėžys-PRSSG U-14

Marijampolės arenos manieže susirinkę žiūrovai išvydo net penkis įvarčius, tiesa, trys iš jų krito į marijampoliečių vartus. Po Domo Dzemydos ir Nedo Botyriaus įvarčių „Sūduvos“ jaunimas du kartus pirmavo, tačiau išsaugoti įgyto pranašumo nesugebėjo. Panevėžiečiai du kartus rezultatą lygino, o 64-ąją minutę pelnė ir pergalingą įvartį. Keturiolikmečiai šiuo metu rikiuojasi trečioje vietoje ir už artimiausius persekiotojus yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.