U-18 ir U-16 ekipos išvykoje užbaigė antrąjį „Samsung Galaxy Watch“ EJL ratą

2023-04-13

Talentų FA-FK Riteriai U-18 1:1 (pen. 3:1) „Sūduva“ U-18

18-ojo turo rungtynėse marijampoliečiai atkakliose rungtynėse, LFF stadione, po 11 metrų baudinių serijos nusileido TFA „Riterių“ aštuoniolikmečiams. Be kelių svarbių startinės sudėties žaidėjų rungtyniavę sūduviečiai antrajame kėlinyje buvo priversti vytis varžovus, tiesa, 72-ąją minutę Lukas Kiselevskis tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Baudinių serijoje sėkmė labiau šypsojosi aikštės šeimininkams, kurie ir įsirašė du taškus. Tai buvo jau paskutinės antrojo rato rungtynės, o trečiajame rate visos čempionato ekipos tarpusavyje sužais dar po kartą. Kitas susitikimas balandžio 22-ąją dieną – vėl su TFA „Riteriais“, tačiau šįkart jau namų arenoje.

FC „Hegelmann“ U-16 1:0 „Sūduva“ U-16

Taip pat paskutines antrojo rato rungtynes žaidę šešiolikmečiai patyrė apmaudų pralaimėjimą Kaune. Rungtynių pradžioje įvartį po Arno Armalo tikslaus smūgio praleidę Andriaus Larčenkos auklėtiniai grįžti į rungtynes nesugebėjo ir į trečią „Samsung Galaxy Watch“ EJL ratą žengia ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis. Čempionatas skils į dvi dalis, o mūsų akademijos auklėtiniai žais su 7-10 vietas čempionate iki šiol užėmusiomis komandomis. Artimiausiu metu supažindinsime ir su laukiančių dvikovų tvarkaraščiu.