„Sūduvos“ U-15 ir U-18 ekipos papildė savo taškų sąskaitą

2022-10-20

Elektrėnų sav. U-15 1:2 „Sūduva“ U-15

Mūsų akademijos penkiolikmečiai darosi vis labiau nesustabdomi ir skina vieną pergalę po kitos Pirmoje lygoje. Kaišiadorių stadione vykusiose rungtynėse marijampoliečiai palaužė aikštės šeimininkus ir taškus į savo sąskaitą įsirašė jau ketveriose rungtynėse iš eilės. Mūsų ekipos gretose po įvartį pelnė Ignas Vincentas Byčenkovas bei rezultatyviausias tiek ekipos, tiek ir čempionato futbolininkas Nojus Kliučininkas.

Vilniaus BFA U-14 1:2 „Sūduva“ U-14

Vos du futbolininkus ant atsarginių žaidėjų suolo turėję mūsų akademijos futbolininkai į ilgas žiemos atostogas išvyks ne pačios geriausios nuotaikos – išvykoje patirtas pralaimėjimas. Nors sūduviečiai pakankamai ilgai laikėsi rungtynėse su lygiu rezultatu, tačiau antroje antrojo kėlinio pusėje visgi praleido įvartį ir pripažino vilniečių pranašumą.

„Sūduva“ U-18 0:0 (pen. 6:5) Kretingos „Minija“ U-18

Kiek neįprastai pirmadienį vykusiame susitikime be keleto starto sudėties žaidėjų į rungtynes atvykę mūsų akademijos aštuoniolikmečiai pagaliau nutraukė 11 metrų baudinių prakeiksmą ir būtent tokiu būdu iškovojo pergalę bei įsirašė du taškus, o turnyro lentelės kaimynams paliko vieną. Susitikimo metu abi komandos turėjo savų progų pasižymėti, tačiau arba pritrūkdavo tikslumo, arba puikiai žaidė abiejų ekipų vartininkai. „Sūduvos“ U-18 futbolininkai kitą antradienį keliaus į Vilnių, kur sužais rungtynes su FA-FM „Ateitimi“ ir taip pat iškeliaus į ilgą žiemos pertrauką iki pat kovo mėnesio.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content