Mūsų akademijos šešiolikmečiai išvykoje įveikė TFA „Riterius“

2022-10-10

„Sūduva“ U-18 1:2 „Garliava“ U-18

Savaitės apžvalgą pradedame ne nuo itin pozityvių dalykų. Iki antrojo kėlinio vidurio viskas klostėsi pagal marijampoliečių scenarijų: iš pradžių „Garliavos“ komandos futbolininkas pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės, o pačiame antrojo kėlinio starte Dovydas Bublys išvedė marijampoliečius į priekį. Deja, tačiau aikštės šeimininkams persvaros išlaikyti ir trečiosios pergalės namuose iš eilės pasiekti nepavyko. Namų tvirtovę marijampoliečiai sieks apginti penktadienį namuose su Kretingos „Minija“.

Talentų FA-FK „Riteriai“ U-16 0:1 „Sūduva“ U-16

Puikus savaitgalis rungtynėse su „Riteriais“. Penktadienį jaunimas įveikė TFA „Riterius“, o sekmadienį tame pačiame stadione pergalę iškovojo ir pagrindinė vyrų „Sūduvos“ ekipa. Grįžtant prie jaunimo pasirodymo galime pasidžiaugti iškovota pergale ir „sausais“ vartais. 60-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Nojus Liutkevičius pelnė vienintelį ir pergalingą marijampoliečių įvartį.

„Sūduva“ U-15 12:0 „Vidzgiris“ U-15

Marijampolės „Hikvision“ arenos treniruočių aikštyną kaip reikiant nuplovė įvarčių lietus. Aikštės šeimininkai visiškai nepasigailėjo svečių „Vidzgirio“ bendraamžių. Galbūt įspūdingiausią asmeninį pasirodymą surengė Nojus Kliučininkas, pelnęs septynis įvarčius, o po vieną pridėjo Jokūbas Šulcius, Armandas Kizelevičius, Rokas Krupinskas ir Nojus Liutkevičius, o įvartį į savus vartus pridėjo ir svečių ekipos gynėjas Aldas Burkus.

„Sūduva“ U-14 4:1 „Atmosfera“ U-14

Puikų jaunimo pasirodymą pratęsė ir keturiolikmečiai. Pastarieji taip pat namuose palaužė „Atmosferą“. Hat-tricką pelnė Gustas Luckus ir vieną įvartį pridėjo komandos kapitonas Ignas Dorelaitis. Pergalė leido marijampoliečiams pakilti į šeštą vietą, o ir kiti turnyro lentelės kaimynai jau yra visai netoliese.

Gal dar neskaitėte…

Artimiausios rungtynės: 

Skip to content