„Sūduvos“ U-16 vaikinai praėjusį savaitgalį buvo vieninteliai šventę pergalę

2024-04-25

Klaipėdos FM U-18 6-1 „Sūduva“ U-18

Puikią progą patekti tarp šešių stipriausių komandų prieš čempionato antrąjį etapą iššvaistė Andriaus Larčenkos auklėtiniai. Rungtynes sėkmingiau pradėję marijampoliečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 12-ąją minutę įvartį pelnė Pijus Bičkauskas. Tiesa, vėliau „Sūduvos“ jaunimas visiškai subyrėjo ir praleido po tris įvarčius abiejuose kėliniuose. Aštuoniolikmečiai dabar sužais dar vieną papildomą ratą su 7-11 vietose turnyro lentelėje finišavusiomis komandomis. Nuo šio sezono „Samsung Galaxy Watch“ čempionate komandos antrąjį etapą pradės su pasikeitusiu taškų skaičiumi. Remiantis 3.5 nuostatų punktu komandų taškai sumažės per pusę. Tai reiškia, kad sūduviečiai turės ne 37, o 18 taškų.

Klaipėdos FM U-15 1-0 „Sūduva“ U-15

Dar vieną nesėkmę prieš klaipėdiečius patyrė „Sūduvos“ U-15 ekipa. Algimanto Dvarecko auklėtiniai komandai iš uostmiesčio nusileido ne tik Baltijos jaunimo lygos ketvirtfinalyje, bet ir vietiniame čempionate. Vienintelį įvartį aikštės šeimininkai pelnė antrojo kėlinio viduryje. Pirmąjį etapą marijampoliečiai baigė tarp šešių stipriausių komandų, su kuriomis sužais dar po vienerias tarpusavio rungtynes. Antrąjį etapą sūduviečiai pradės ne su 38, o 19 taškų.

„Garliava B“ U-14 3-1 „Sūduva“ U-14

Nesėkmingą savaitgalį išgyveno ir mūsų akademijos keturiolikmečiai. Paguodos įvartį antrajame kėlinyje pelnė Maksimas Maskovka. Pirmos lygos pirmenybėse marijampoliečiai ir toliau žengia treti, tačiau antroje vietoje esanti „Ataka“ – beveik nepavejama.

„Sūduva“ U-16 18:0 FM „Vienybė“ U-16

Vienintelę ir pakankamai neįprastą pergalę praėjusį sekmadienį iškovojo „Sūduvos“ U-16 vaikinai. Net 7 įvarčius šiame susitikime marijampoliečiams pelnė Nojus Kliučininkas, 4 pridėjo Neilas Marcinkevičius, po 2 pelnė net trys žaidėjai – Armandas Kizelevičius, Rokas Krupinskas bei Dominykas Sazonas, o vienu tiksliu smūgiu varžovus nubaudė Augustas Goberis. Taškų taupyklę papildę sūduviečiai ir toliau lieka trečioje vietoje bei šešiais taškais atsilieka nuo čempionato lyderių.