„Sūduvos“ U-17 ir U-13 komandos paskutines rungtynes Marijampolėje sužaidė pergalingai.

2022-06-14

„Sūduvos“ U-13 bei U-17 komandos šeimininkavo namuose.

„Sūduvos“ U-17 ekipa, treniruojama Andriaus Larčenkos, nutraukė nesėkmių seriją. Marijampoliečiai minimaliu rezultatu 1:0 įveikė svečius iš Kauno NFA „Be1“ akademijos futbolininkus. Dovydas Bublys 12-ąją rungtynių minutę pasinaudojo ne itin užtikrintu varžovų vartininko žaidimu bei išvedė mūsų komandą į priekį. „Be1“ ekipos futbolininkai pirmajame kėlinyje kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau sūduviečiai ne tik užtikrinai gynėsi, bet ir turėjo savo progų kontratakose. Bene realiausia buvo kėlinio pabaigoje, tačiau Arno Sikorskio smūgį atlaikė vartininkas. Antrajame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė, „Sūduvos“ jaunimas laimėjo daugybę dvikovų aikštės viduryje, o tai leido bėgti į greitą puolimą bei kurti progas. Svečiai daug dėmesio skyrė diskusijoms su rungtynių arbitrais, o emocijos sprogo 89min., kuomet, „Be1“ komandos vartininkas už per dideles aistras gavo antrąją geltoną kortelę bei keliavo tiesiai į rūbinę. Rungtynės baigėsi minimalia pergale, „sausais“ Roko Pačėsos vartais, o marijampoliečiai paskutines rungtynes „Hikvision“ arenoje šiame sezone užbaigė su trimis taškais sąskaitoje. Sezono pabaiga – ketvirtadienį Panevėžyje.

Kitos mūsų akademijos komandos rungtynės „Samsung Galaxy Watch“ čempionate susiklostė nesėkmingai. „Sūduvos“ U-15 ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Football Academy“ komandos pranašumą 0:4. Marijampoliečiai sezoną sieks užbaigti pergalingai namuose, kuomet, priims FA „Dainavą“. Kviečiame palaikyti jaunimą paskutinėse šio sezono rungtynėse.

Lietuvos jaunučių čempionate, per 60 min. išvydome net 8 įvarčius, o 5 iš jų pelnė „Sūduvos“ U-13 ekipa bei privertė kapituliuoti Kauno „Aido“ bendraamžius. Mūsų ekipai iš pradžių dublį pelnė Gustas Luckus, o vėliau tris įvarčius pridėjo Mykolas Šnekutis. Marijampoliečiai didžiąją rungtynių dalį spaudė varžovus, kūrė pavojingus momentus, o galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę 5:3. „Sūduvos“ U-13 komanda sezoną baigė ketvirtoje turnyro lentelės vietoje su 40 taškų savo sąskaitoje.

Priešingai nei U-13 komanda, „Sūduvos“ U-14 futbolininkai savo sezono pergalingai užbaigti nesugebėjo. Armandas Kizelevičius pelnė 2 įvarčius, tačiau aikštės šeimininkai FK „Gintaro“ bendraamžiai atsakė keturiais tiksliais smūgiais bei šventė pergalę. „Sūduvos“ U-14 futbolininkai sezoną užbaigė 12-oje vietoje savo taupyklėje turėdami 25 taškus.